Šuka precizan i iz penala

U izuzetno borbenoj i do kraja neizvesnoj utakmici Glasinac 1936 je teškom mukom stigao do novih bodova. protiv žilave ekipe Proletera. Nakon što je pri deo utakmice protekao uglavnom u jalovoj inicijativi Sokočana , u nastavku susreta gledaoci su posmatrali dosta zanimljiviji susret.

Već u 53. minutu dosuđen je kazneni udarac za domaći tim, siguran sa jedanaest metara bio je Šuka.

Gosti se nisu predavali pa su uspeli da anuliraju prednost Glasinca 1936 pogotkom Stefana Rakića u 71. minutu.

Potom je nastupila potpuna inicijativa domaćeg tima, ređale su se prilike pred golom ekipe iz Dvorova i kada se očekivao kraj susreta, tačnije u 86. minutu vrlo dobri sudija Milan Tadić ponovo pokazuje na belu tačku, opet je precizan bio  Neđo Šuka za trijumf od 2:1 i veliku radost svog tima.

Glasinac 1936 – Proleter (D) 2:1 (0:0)

Stadion: Bara. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Tadić (Pale ) 8. Strelci: Šuka u 53. i 86. minutu oba iz penala (Glasinac 1936) S. Rakić 71 . minut (Proleter) Žuti kartoni: Ilić (Proleter)

Glasinac 1936: Krunić 7, Pajević 7, Deurić 6 (od 58.Vujičić 6,5) Vitomir 6,5 (od 77. S. Novosel -) Ninković 7, Škobo 7, Šuka 7,5, Lizdek 6,5, Lončarević 6 (od 58. Vuković-) L . Novosel 6,5, Pejanović 7 (od 88. Gladanac-)

Proleter (D): Ilić 6,5, Sekulić 6,5, Mrkajić 7, Vasić 6,5,  N. Rakić 6,5, Arnautović 6,5, S. Rakić 7, Odžaklić 6,5, Barjaktartević 5,5 (od 46. Jović 6) Simić 5,5 (od  68. Magazin-) Maksimović 6 (od 77. Matijević-)

Igrač utakmice: Neđo Šuka (Glasinac 1936)