30'
Poveli su gosti vrlo rano. Već u šestoj minuti,a strelac je bio Nikola Marić.
6'
Postava
Simon Račić(G) , Nikola Antešević , Srđan Mišić , Marko Ćetković , Nikša Blagojević , Miloš Soprenić , Jovan Ćulum , Vuk Ćorić (K), Vukašin Gostimirović , Kosta Đudurović , Dragan Pejic , REZERVE Jelisije Vrsajković , Lazar Lajić , Luka Knežević , Andrej Popović , Miloš Lazić , Miloš Keleman , Ognjen Đerman ,
Postava
Borna Galić(G) , Nikola Ćavar , Mateo Soldo , Matej Hrkać , Krešo Bošnjak , Ivan Jelić , Luka Vukoja , Nikola Marić , Ivan Spajić (K), Josip Mikulić , Filip Jelčić , REZERVE Jozo Slišković(G) , Vito Medić , Ivan Zeljko , Josip Skoko , Andrej Lasić , Ivan Biloš , Ivan Bošnjak ,
Protokol
. Sudije: Luka Bilbija (Prijedor) [Glavni], Dejan Stjepanović (Banja Luka) [Pomoćnik], Nemanja Aleksić (Banja Luka) [Pomoćnik]
Kadetima Širokog tri boda u Prnjavoru

Kadeti Borca i Širokog su u Prnjavoru odigrali jednu tvrdu i čvrstu utakmicu. Na kraju su se radovali gosti. Trijumfovali su sa 2:1.

Poveli su Širokobriježani u 6. minuti preko Nikole Marića, da bi Borac do poravnanja stigao nakon penala koji je iskoristio Nikša Blagojević. Bilo je to u 30. minuti, a konačan rezultat postavio je Ivan Spajić u 55. minuti.

Borac – Široki 1:2 (1:1)

Prnjavor. Stadion: Ljubića. Gledalaca: 50. Sudije: Luka Bilbija (Prijedor) [Glavni], Dejan Stjepanović (Banja Luka) [Pomoćnik], Nemanja Aleksić (Banja Luka) [Pomoćnik], Strijelci:Nikša Blagojević 30', [Borac (Banja Luka)]; Nikola Marić 6', Ivan Spajić 55', [ŠIROKI BRIJEG]. Žuti kartoni: Jovan Ćulum 46', Srđan Mišić 85', [Borac (Banja Luka)]; Ivan Jelić 27', Mateo Soldo 42', Ivan Bošnjak 68', [ŠIROKI BRIJEG];

Borac: Simon Račić (G) , Nikola Antešević , Srđan Mišić , Marko Ćetković , Nikša Blagojević , Miloš Soprenić (76. Ognjen Đerman), Jovan Ćulum , Vuk Ćorić (K) , Vukašin Gostimirović , Kosta Đudurović , Dragan Pejic

Široki: Borna Galić (G) , Nikola Ćavar , Mateo Soldo , Matej Hrkać , Krešo Bošnjak , Ivan Jelić , Luka Vukoja (58. Vito Medić), Nikola Marić (41. Ivan Bošnjak), Ivan Spajić (K) , Josip Mikulić , Filip Jelčić (36. Josip Skoko)