Milan TriÅ”ić(G) , Mario Sajak , Nemanja Pekija (K), Đani Salčin , Marko Å ebez , Dragan Živanović , Almir Bekić , Nemanja Raković , Joseph Amoah , Milorad Bilbija , Joel Da Silva Paulo , REZERVE Aleksa Trninić(G) , Marin Samardžić , Veljko RauÅ” , Edin Kesić , Nemanja Marić , Srinwle Ange Patrick Gbegbe , VukaÅ”in Daničić , Nikola Njamculović , Mujo Smajić ,
Postava
Risto PeriÅ”ić(G) , Đoko Milović , Mihailo Cmiljanović , Luka Babić , Luka Begić , Nikola Leko , Steven Marriaga Tejeda , Marko Å uÅ”njar , Borma Kovačević , Ivan Vasiljević , Zoran Milić (K), REZERVE Milan Vidaković(G) , Ammar Đuderija , Filip Kolak , Darko Đajić , Kerim Tatar , Henrique Raez Rodrigues , UroÅ” Đuričković ,
Demontaža Hercegovaca

U 27. kolu Prvelige Srpske u Prijedoru je FK ā€žRudarā€œ rezultatom 5:0 (3:0) pobijedio FK ā€žLeotarā€œ. Na taj način Prijedorčani su doÅ”li do 48 bodova, a Trebinjci su ostali na 42.

Å ta reći o utakmici u kojoj je primljena petarda, osim da je viđena loÅ”a igra Trebinjaca. Domaćin je poveo golom Da Silve u devetom minutu, a drugi gol djelo je Pekije. Treći gol postigao je u 30. minutu iz jedanaesterca Salčin. Rezultatom 3:0 otiÅ”lo se na poluvrijeme.

Salčin je u 53. minutu postigao četvrti, a Da Silva je u 65. minutu zapečatio sudbinu Leotara.

U narednom kolu u Trebinje dolazi FK ā€žSlavijaā€œ iz Istočnog Sarajeva.

Rudar Prijedor - Leotar 5:0 (3:0)

Prijedor.Stadion:Ā Gradski stadion Prijedor.Ā Gledalaca:Ā 200.Ā Sudije:Ā Stefan Đukić (Ugljevik) [Glavni], Milan Spasojević (Zvornik) [Pomoćnik], Božidar Rustić (GradiÅ”ka) [Pomoćnik],Ā Strijelci:Ā Joel da Silva Paulo 9', Nemanja Pekija 15', Đani Salčin 30', Đani Salčin 53', Joel da Silva Paulo 65', [Rudar (Prijedor)];Ā Å½uti kartoni:Ā Almir Bekić 57', Nemanja Raković 57', [Rudar (Prijedor)]; Darko Đajić 15', [Leotar (Trebinje)];

Rudar Prijedor :Ā Milan TriÅ”ić (G) , Mario Sajak , Nemanja Pekija (K) , Đani Salčin , Marko Å ebez (66. Nikola Njamculović), Dragan Živanović (66. Nemanja Marić), Almir Bekić (66. Veljko RauÅ”), Nemanja Raković , Joseph Amoah (66. Mujo Smajić), Milorad Bilbija , Joel Da Silva Paulo (72. Edin Kesić)

Leotar:Ā Risto PeriÅ”ić (G) , Đoko Milović , Mihailo Cmiljanović , Luka Babić , Luka Begić (46. Henrique Raez Rodrigues), Nikola Leko , Steven Marriaga Tejeda (76. Amar Đuderija), Marko Å uÅ”njar , Borma Kovačević (46. UroÅ” Đuričković), Ivan Vasiljević (70. Filip Kolak), Zoran Milić (K) (46. Kerim Tatar)