Olimpic
Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
18.10.2014 15:00 | Olimpic | 5 : 2 | Drina | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
18.10.2014 16:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Sarajevo | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
18.10.2014 15:00 | Radnik | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Borac
Banja Luka
|
18.10.2014 15:00 | Vitez | 1 : 1 | Borac | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Zvijezda Gradačac
Gradačac
|
18.10.2014 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Zvijezda Gradačac |
Napredak
Donji Šepak
|
|
Drina HE
Višegrad
|
18.10.2014 15:00 | Napredak | 0 : 0 | Drina HE | ||||||
Vlasenica
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
18.10.2014 15:00 | Vlasenica | 1 : 0 | Podrinje | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Tekstilac
Derventa
|
18.10.2014 15:00 | Sloboda (NG) | 1 : 1 | Tekstilac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
18.10.2014 15:00 | Leotar | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Mladost
Gacko
|
18.10.2014 15:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Proleter
Teslić
|
18.10.2014 15:00 | Kozara | 6 : 1 | Proleter |
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
18.10.2014 15:00 | Glasinac 2011 | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
18.10.2014 15:00 | Rudar | 4 : 0 | Sloga Junajted |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Omarska
Omarska
|
18.10.2014 15:00 | Ljubić | 1 : 2 | Omarska | ||||||
Župa Superpetrol
Milosavci
|
|
Laktaši
Laktaši
|
18.10.2014 15:00 | Župa Superpetrol | 0 : 1 | Laktaši | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
18.10.2014 15:00 | BSK | 4 : 1 | Borac (KD) | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
18.10.2014 15:00 | Modriča | 5 : 1 | Mineral | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Ozren
Petrovo
|
18.10.2014 15:00 | Borac (Š) | 7 : 1 | Ozren |
Karanovac
Karanovac
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
18.10.2014 15:00 | Karanovac | 3 : 0 | Gomionica | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
Sloga (T)
Trn
|
18.10.2014 15:00 | Lauš | 2 : 0 | Sloga (T) | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Mladost (S)
Seferovci
|
18.10.2014 15:00 | FSA | 0 : 0 | Mladost (S) | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Ravan
Međeđa
|
18.10.2014 15:00 | Progres | 1 : 2 | Ravan | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
18.10.2014 15:00 | Brdo | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Mladost (KV)
Kotor Varoš
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
18.10.2014 15:00 | Mladost (KV) | 2 : 0 | Sloga (S) | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
18.10.2014 15:00 | Lijevče | 6 : 1 | Potkozarje |
Trebava
Osječani
|
|
Vranjak
Vranjak
|
18.10.2014 15:00 | Trebava | 4 : 0 | Vranjak | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Hajduk
Batkuša
|
18.10.2014 15:00 | Polet 1926 | 2 : 0 | Hajduk |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Trnovica
Trnovica
|
18.10.2014 15:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Trnovica | ||||||
Srpska Varoš
Brčko
|
|
Jedinstvo (B)
Brčko
|
18.10.2014 15:00 | Srpska Varoš | 2 : 3 | Jedinstvo (B) |
Jablanica
Jablanica
|
|
Biseri
Čatrnja
|
18.10.2014 15:00 | Jablanica | 1 : 4 | Biseri |
Polet
Kravica
|
|
Jasenica
Jasenica
|
18.10.2014 15:00 | Polet | 1 : 0 | Jasenica | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Budućnost (S)
Skelani
|
18.10.2014 15:00 | Tabanci | 7 : 2 | Budućnost (S) | ||||||
Jadar
Kasaba
|
|
Srpski Soko
Čelopek
|
18.10.2014 15:00 | Jadar | 3 : 0 | Srpski Soko |
Akademac-UIS
Triješnica
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
18.10.2014 15:00 | Akademac-UIS | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Drina Amajlije
Amajlije
|
18.10.2014 15:00 | Sloga 94 | 6 : 0 | Drina Amajlije |
Vitez
Vitez
|
|
Velež
Mostar
|
18.10.2014 13:00 | Vitez | 1 : 3 | Velež | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
18.10.2014 15:45 | Željezničar | 10 : 0 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Travnik
Travnik
|
18.10.2014 12:30 | Zrinjski | 2 : 1 | Travnik | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
18.10.2014 15:00 | Slavija | 1 : 1 | Čelik | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
18.10.2014 15:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Olimpic |
Vitez
Vitez
|
|
Velež
Mostar
|
18.10.2014 11:00 | Vitez | 1 : 0 | Velež | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
18.10.2014 13:55 | Željezničar | 7 : 1 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Travnik
Travnik
|
18.10.2014 10:30 | Zrinjski | 6 : 1 | Travnik | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
18.10.2014 13:00 | Slavija | 2 : 2 | Čelik | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
18.10.2014 13:00 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Olimpic |
Zrinjski
Mostar
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
18.10.2014 19:30 | Zrinjski | 9 : 2 | Nevesinje | ||||||
Kaskada
Gračanica
|
|
Mostar Stari Grad
Mostar
|
18.10.2014 18:00 | Kaskada | 9 : 0 | Mostar Stari Grad | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Bosna Kompred
Tuzla
|
18.10.2014 18:00 | Seljak | 3 : 3 | Bosna Kompred |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Krka
Novo Mesto
|
18.10.2014 19:00 | Igokea | 66 : 53 | Krka | ||||||
MZT Skopje
Skopje
|
|
Szolnoki Olaj
Szolnok
|
18.10.2014 21:00 | MZT Skopje | 74 : 58 | Szolnoki Olaj |
Bosna
Kalesija
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
18.10.2014 18:00 | Bosna | 0 : 3 | Modriča Optima | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
18.10.2014 17:00 | Gacko | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Mladost
Brčko
|
18.10.2014 17:00 | Domaljevac | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Borac m:tel
Banjaluka
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
18.10.2014 16:00 | Borac m:tel | 3 : 2 | Kakanj 78 |
Gradiška
Gradiška
|
|
Student
Pale
|
18.10.2014 18:00 | Gradiška | 3 : 0 | Student | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Tempo
Ražljevo
|
18.10.2014 17:00 | Majevica | 0 : 3 | Tempo |
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
18.10.2014 19:00 | Sloboda Tuzlafarm | 2 : 3 | Kula Gradačac | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Bihać Preminger
Bihać
|
18.10.2014 18:00 | Radnik | 0 : 3 | Bihać Preminger | ||||||
BL Volley
Banjaluka
|
|
Gacko
Gacko
|
18.10.2014 19:00 | BL Volley | 3 : 1 | Gacko |
Stakorina
Čajniče
|
|
Maglić
Foča
|
18.10.2014 15:00 | Stakorina | 1 : 3 | Maglić | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Mladost
Rogatica
|
18.10.2014 16:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
18.10.2014 15:00 | Slavija | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
18.10.2014 17:00 | Sloboda | 41 : 25 | Zrinjski | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Gračanica
Gračanica
|
18.10.2014 19:00 | Derventa | 34 : 24 | Gračanica | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
18.10.2014 19:00 | Konjuh | 42 : 31 | Krivaja | ||||||
Bosna (S)
Sarajevo
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
18.10.2014 18:00 | Bosna (S) | 29 : 21 | Izviđač | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Prijedor
Prijedor
|
18.10.2014 19:00 | Čelik | 28 : 25 | Prijedor |
Čelinac
Čelinac
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
18.10.2014 19:00 | Čelinac | 38 : 29 | Bijeljina | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Teslić
Teslić
|
18.10.2014 18:00 | Drina | 31 : 25 | Teslić | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
18.10.2014 18:00 | Mladost | 27 : 28 | Kotor Varoš | ||||||
Golić Šarić
Banja Luka
|
|
Hercegovac
Bileća
|
18.10.2014 17:30 | Golić Šarić | 37 : 24 | Hercegovac | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
18.10.2014 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 31 : 29 | Slavija | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Leotar
Trebinje
|
18.10.2014 18:00 | Hercegovina | 30 : 23 | Leotar |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Borac
Banjaluka
|
18.10.2014 17:00 | Krivaja | 31 : 29 | Borac | ||||||
Grude
Grude
|
|
Ilidža
Ilidža
|
18.10.2014 19:00 | Grude | 25 : 24 | Ilidža | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
18.10.2014 19:00 | Goražde | 30 : 28 | Izviđač |