Šesta pobjeda Sokolačkih košarkaša
Kosarkaši Sokoca zabilježili su šestu prvenstvenu pobjedu,vratili se na pobjednički kolosjek posle poraza u Bijeljini i ostali na deobi prvog mjesta sa ekipom Prijedora. Od početka pa do kraja utakmice bila je ovo jednosmjerna ulica,Sokolac je već na startu utakmice stekao prednost koju je držao do samog kraja .Već nakon prve četvrtine domaćin je imao 10 poena prednosti (16-6) fenomenalnom igrom u odbrani sveo goste na samo 6 postignutih poena.Nakon toga došlo je do opuštanja,u igri Sokočana sa dosta tehničkih pogrešaka u fazi napada,mlada ekipa Kozare uspjela je da se vrati i na poluvrijeme ode sa podnošljivih -6 (34-28). U drugom poluvremenu Sokolac nije dozvolio Kozari da se značajnije približi odrržavao je prednost od 5 do 14 poena ,a na kraju je na semaforu pisalo 72:61 u korist domaćina. Najjefikasniji u redovima gostiju bio je Ilić sa 20 poena koji je očigledno sanirao povredu leđa koju je zadobio u meču sa Sutjeskom proslog vikenda,dok su kod Sokoca dvocifreni bili Pečenica sa 23 i Milidrag sa 21 poenom. U narednom kolu Sokolac je opet domaćin ekipi Hea koja je uspjela u ovome kolu da iznenadi Radnik,dobili su ih sa 73:72,dok Kozara na svom parketu čeka Student.