3.set
13 : 25

Prva pobjeda Sokolica

20.10.2018 Administrator DC

U četvrtomĀ kolu odbojkaÅ”kog Å”ampionata Republike Srpske u Derventi su igrali domaća Dervetna i Slavija iz Istočnog Sarajeva. Igračice Dervente nisu bile težak protivnik Slavii. GoŔćeĀ su mnogo bolje otvorile utakmicu i prvi set dobile lako,Ā  srezultatom 10:25.

Drugi set igračice Slavije su bile takođe mnogo kvalittenije, hrabrije, organizovanije i doÅ”le do 0:2. Taj set su dobile sa 20:25.Ā

Treći je takođe protekaoĀ u nadmoćnosti igračica Jovice ToÅ”ića i Slavice Govedarice. Dobile su ga sa 13:25 i bilo je to konačnihĀ 0:3.

Domaćin se potrudio da sve bude na vrhunskom nivou, a goŔćama su poklonile pliÅ”anog medu. Preuzela ga je Anđela Kovač.

Na ovom linku pogledajte fotorafije sa ovog meča, ali joŔ nekih iz Ŕampionata Republike Srpske,četvrto kolo, Prva liga,. Druge lige, pionorsi Ŕampionat...

Derventa - SlavijaĀ  0:3 (25:10 ,20:25,13:25)
Ā

Prvi sudija: Danijel Bandulaja (Banjaluka). Drugi sudija: Srđan Cvijanović (Modriča). Delegat:Ā  Branislav BoÅ”njak (Prnjavor).
Ā
Derventa: Marija Malić, Sanja Kovačević, Jovana Pećanac, Andrea Smiljić, Jelena Holovka, Maja Živković, Dragana Babić, Jelena Kulaga, Magdalena Malić, Nikolina Cvjetković.Ā

Slavija: Maja Pandurević, Ivana Močević, Milica Rundić, Maja Ikić, Teodora Vidaović, Maja Jasika, Jovana Samardžija, Anđela Kovač, Dajana Božić, Sara Okilejivić, Ana Oro, Dajana Sikima. Strener: Jovica ToÅ”ić. Asistent: Slavica Govedarica.Ā