XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Bimal-Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Gacko
Gacko
04.11.2017
Bimal-Jedinstvo
3 : 0
Gacko
Polufinale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
HE na Drini
ViŔegrad
1 : 3
Gacko
Gacko
01.10.2017
HE na Drini
1 : 3
Gacko
BL Volley
Banjaluka
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
Brčko
01.10.2017
BL Volley
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
1/4 Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
Brčko
16.09.2017
Radnik
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
HE na Drini
ViŔegrad
3 : 1
Modriča
Modriča
16.09.2017
HE na Drini
3 : 1
Modriča
Jahorina
Pale
0 : 3
Gacko
Gacko
23.09.2017
Jahorina
0 : 3
Gacko
Derventa
Derventa
0 : 3
BL Volley
Banjaluka
24.09.2017
Derventa
0 : 3
BL Volley
2 Kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Glasinac
Sokolac
2 : 3
Jahorina
Pale
07.05.2017
Glasinac
2 : 3
Jahorina
1.Kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Maglić
Foča
22.04.2017
Glasinac
3 : 0
Maglić
Servitium
GradiŔka
1 : 3
Jahorina
Pale
29.04.2017
Servitium
1 : 3
Jahorina
4.kolo pretkvalifikacije
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Ljubinje
Ljubinje
1 : 3
Maglić
Foča
15.04.2017
Ljubinje
1 : 3
Maglić
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
15.04.2017
Glasinac
3 : 0
Slavija
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Jahorina
Pale
15.04.2017
Crvena zvijezda
2 : 3
Jahorina
Kozara
GradiŔka
2 : 3
Servitium
GradiŔka
19.04.2017
Kozara
2 : 3
Servitium
3.kolo pretkvalifikacije
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Hercegovac
Bileća
08.04.2017
Ljubinje
3 : 0
Hercegovac
Stakorina
Čajniče
0 : 3
Maglić
Foča
07.04.2017
Stakorina
0 : 3
Maglić
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Bratunac
Bratunac
08.04.2017
Glasinac
3 : 0
Bratunac
Drina
Zvornik
1 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
09.04.2017
Drina
1 : 3
Slavija
Panter
Doboj
2 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
09.04.2017
Panter
2 : 3
Crvena zvijezda
Kozara
GradiŔka
3 : 0
Inova
Banja Luka
08.04.2017
Kozara
3 : 0
Inova
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 3
Servitium
GradiŔka
09.04.2017
LaktaŔi
1 : 3
Servitium
2.kolo pretkvalifikacije
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Leotar
Trebinje
1 : 3
Ljubinje
Ljubinje
01.04.2017
Leotar
1 : 3
Ljubinje
Zelengora
Kalinovik
2 : 3
Stakorina
Čajniče
01.04.2017
Zelengora
2 : 3
Stakorina
Mladost
Rogatica
0 : 3
Glasinac
Sokolac
02.04.2017
Mladost
0 : 3
Glasinac
Libero
Bijeljina
0 : 3
Drina
Zvornik
01.04.2017
Libero
0 : 3
Drina
Han Pijesak
Han Pijesak
2 : 3
Bratunac
Bratunac
01.04.2017
Han Pijesak
2 : 3
Bratunac
Panter
Doboj
3 : 0
Mladost
Teslić
02.04.2017
Panter
3 : 0
Mladost
Mladost
Brod
0 : 3
Servitium
GradiŔka
02.04.2017
Mladost
0 : 3
Servitium
Smeč
Novi Grad
1 : 3
Inova
Banja Luka
01.04.2017
Smeč
1 : 3
Inova
LaktaŔi
LaktaŔi
3 : 1
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
02.04.2017
LaktaŔi
3 : 1
Kotor VaroÅ”
Pliva
Å ipovo
0 : 3
Kozara
GradiŔka
01.04.2017
Pliva
0 : 3
Kozara
1.kolo pretkvalifikacije
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Leotar
Trebinje
3 : 0
TrebiŔnjica
Trebinje
25.03.2017
Leotar
3 : 0
TrebiŔnjica
Zelengora
Kalinovik
3 : 2
Velež
Nevesinje
26.03.2017
Zelengora
3 : 2
Velež
Majevica
Lopare
1 : 3
Bratunac
Bratunac
25.03.2017
Majevica
1 : 3
Bratunac
Smeč DN
Brčko
2 : 3
Libero
Bijeljina
26.03.2017
Smeč DN
2 : 3
Libero
Han Pijesak
Han Pijesak
3 : 0
Net
Vlasenica
24.03.2017
Han Pijesak
3 : 0
Net
Rudar
Ugljevik
2 : 3
Drina
Zvornik
26.03.2017
Rudar
2 : 3
Drina
Mladost
Brod
3 : 2
Nikos Kanbera
Rudanka
26.03.2017
Mladost
3 : 2
Nikos Kanbera
Smeč
Novi Grad
3 : 0
Prijedor
Prijedor
25.03.2017
Smeč
3 : 0
Prijedor
Balkana MP
Mrkonjić Grad
0 : 3
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
26.03.2017
Balkana MP
0 : 3
Kotor VaroÅ”
Ukrina
Prnjavor
1 : 3
LaktaŔi
LaktaŔi
25.03.2017
Ukrina
1 : 3
LaktaŔi
Kozara
GradiŔka
3 : 0
Vožd
Prijedor
26.03.2017
Kozara
3 : 0
Vožd
Rudo
Rudo
0 : 3
Stakorina
Čajniče
25.03.2017
Rudo
0 : 3
Stakorina
Status

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 6 korisnika
CrnaMamba22 je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača
kenghi je ocenio igrača