02.04.2022 19:47 Slobodan Živanić

Pliva iz Šipova Ŕampion Druge lige Srpske grupa Zapad

KoÅ”arkaÅ”i Plive iz Å ipovo postali su Å”ampioniĀ Druge lige grupa Zapad, savladavÅ”i u Prnjavoru Mladost Buldogs rezultatom 68:67. Å ipovljani su bolje ovorili susret, te su na kraju prvih deset minuta imali prednost od 16+(26:10), dok su na odmor otiÅ”li sa vodstvom 37:27. U nastavku bolji otpor domaćih, a u posljednjim minutama viđeno je dosta uzbuđenja, Prnjavorčanin su imali priliku i za...

27.12.2021 10:34 qwert

KK Hunters Prijedor jesenji prvaci

Ā  KoÅ”arkaÅ”i Huntersa su jesenji prvaci Druge lige RS,grupa zapad u koÅ”arci.Ekipa iz Prijedora je u devet utakmica ostvarila isto toliko pobjeda te je zasluženo na vrhu drugoligaÅ”kog karavana. Za vikend su ostvarene dvije pobjede,prvo u subotu u Mrkonjić Gradu,a zatim u nedelju pred domaćom publikom protiv ekipe Basket 2000 . U nedelju je viđena odlična utakmica, obe ekipe su bile...