29.11.2022 04:37 Administrator DC

Portugal u osmimni finala

Fudbaleri Portugala igraće u osmini finala Mundijala u Kataru. Portugalci su u drugom kolu H grupe savladali Urugvaj 2:0 golovima Bruna Fernandeša, stigli do druge pobjede kojom su kolo prije kraja izborili nokaut fazu. Urugvaj će imati priliku da pobjedom nad Ganom u posljednjem kolu ide dalje kao drugoplasirani, sa druge strane Gani je dovoljan i bod za osminu finala.   Nije bilo mnogo...

24.11.2022 16:40 Administrator DC

Nula Koreje i Urugvaja

Fudbalske reprzentacije Urugvaja i Južne Koreje odigrale su danas nerešeno 0:0, u utakmici prvog kola Grupe H Svetskog prvenstva u Kataru.O   ba tima su od starta meča na stadionu Eđukešn Siti igrala borbeno i sa puno tempa i u prvom poluvremenu su propustila po jednu veliku priliku. Prvo je u 34. minutu Hvang Uji Džo bio u sjajnoj situaciji da donese prednost Južnoj...