27.04.2024 22:30 sportdc.net

RukometaŔice Borca pobjedom počele plej-of

RukometaÅ”ice Borca su danas na otvaranj zavrÅ”nice Premijer lige slavile na domaćem terenu protiv Krivaje rezultatom 29:23. Bolje su otvorile goŔće, imale prednost nakon prvog poluvremena 13:12, ali u nastavku bolja igra domaćih. Razbranila se Darjana VukliÅ”, koja danas proslavlja rođendan, a Milana Railić je reÅ”etala mrežu Krivaje. Na kraju je ubacila devet golova, Azra Letić je dodala...

27.04.2024 10:00 Ismet Nimanović

Grude domaćin Krajini

ŽRK Grude u subotu 27. aprila od 18:00 sati će odigrati meč  1. kola doigravanja za prvaka BiH za rukometašice.   Rival Gruđankama je  ekipa OŽRK Krajina koja je osvojila 5. mjesto, što je sigurno veliki uspjeh za ovaj klub. Grude u ovu utakmicu ulaze sa drugog mjesta na tabeli,imaju isti broj bodova kao i ekipa ŽRK Hadžići koja startuje kao vodeća ekipa,...