Slogini predpioniri upisali nove bodove

Predpioniri FK Sloga Doboj

DOBOJ – U  okviru drugog kola Omladinske kvalitetne lige Republike Srpske grupa Zapad pioniri Sloge poraženi su na svom terenu od Kozara iz Gradiške rezultatom 2:4. Domaći su došli u vođstvo 1:0 golom Matije Drljića u 30.minutu. Radost nije dugo trajala nedugo zatim u 33. i 34.minutu sa svoja dva gola Anđelo Gojić preokreće rezultat 1:2. Na 3:1 za Kozaru povisio je Pejić u 41.minutu. U 46.miutu novi gola za Slogu postiže Matija Drljić i smanjuje na 2:3. Tekao je 60.minut pobjedu gostiju zapečatio je Subotić postavivši konačnih 4:2.

Pioniri FK Slog Doboj

Za razliku od starijih drugova predpioniri Sloge slavili su protiv Kozare 3:0. Zabilježili su tako drufu prvenstvenu pobjedu za mkasimalan učinak u prvenstvu. Sloga dolazi u vođstvo 1:0 46.minutu lijepim golom Farisa Mujića. Nikola Marić je prednost duplirao u 51.minutu. A konačnih 3:0 postavio je svojim drugim golom na meču Faris Mujić u 59.minutu.

Pjetlići Sloge i Kozare odigrali su neriješeno bez golova 0:0.

Pjetlići FK Sloga Doboj

PIONIRI:

SLOGA – KOZARA 2:4 (1:2)

STRIJELCI: 1:0 Drljić u 30, 1:1 Golić u 33, 1:2 Golić u 34, 1:3 Pejić u 41, 2:3 Drljić u 46, 2:4 Subotić u 60.minutu. Stadion: „Luke“. Bez publike. Sudija: Nedeljko Jevtić (Doboj). Pomoćnici: Bojan Jović i Slaviša Gligorić (oba iz Doboja). Delegat: Ljubiša Ćelić (Doboj). Žuti kartoni: Ačkar (Sloga).

SLOGA: Anel Kikić (od 63.minuta Jurkas), Amel Kikić (od 47. Vitlešević), Ačkar (od 63. Stevanović), Mišković, Lazarević, Đorđe Jović, Sekulić (od 63.Milačak), Glavinić (od 42. Marjanović), Drljić, Nedić (od 32. Siniša Ristić), Cvijanović (od 52. Stjepanović). Trener: Milenko Nikolić.

KOZARA: Smiljanić, Cvijić (od 36.minuta Savanović), Andrej Subotić, Pejić (od 63. Šobot), Huremović (od 36. Aleksić), Litrić(od 50. Ranisavić), Kežić (od 63. Kosta Subotić), Panić, Petrović, Divić, Golić (od 60. Vujičić). Trener: Saša Raca.

Igrač utakmice: Anđelo Golić (Kozara)

PREDPIONIRI:

SLOGA – KOZARA 3:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Mujić u 46, 2:0 Nikola Marić u 51, 3:0 Mujić u 59.minutu. Stadion: „Luke“. Gledalaca nije bilo. Sudija: Nedeljko Jevtić (Doboj). Pomoćnici: Bojan Jović i Slaviša Gligorić (oba iz Doboja). Delegat: Ljubiša Ćelić (Doboj). Žuti kartoni: Jović (Sloga)

SLOGA: Đukić, Sergej Jović, Gostimirović, Radonić, Šarčević, Jašarević, Filip Gojić, Omerović, Pijetlović, Nikola Marić, Faris Mujić. Ulazili su: Ramić, Luka Marić, Delić, Krajina, Tadić, Pantić. Trener: Vedran Sofić.

KOZARA: Đurđević, Milanović, Srbljan, Vukelić, Varda, Risović, Bandulaja, Luka Golić, Pavlović, Uzelac, Ljubičić. Ulazii su: Ćutilo, Boroja, Miljković, Ristić, Erceg, Gnjatić, Pavković. Trener: Saša Raca

Željezničar Sport team : Borac
Kozara : Velež
Široki Brijeg : Zvijezda 09
Radnik (BN) : Tuzla City
Željezničar : Zrinjski
Radnik (H) : Krupa
Sarajevo : Sloboda