Njuport ostao lider, epski povratak Boltona

U popodnevnim susretima u Ligi 2 bilo je izuzetno uzbudljivo.

Sjajan meč odigrali su Karlajl i Bolton. Golovima Hejdena, Alesandre i Patrika, domaći su došli do 3-0. Do kraja prvog poluvremena, Tomason je smanjio vodstvo domaćih. U poslednjih desetak minuta, gosti dolaze do izjednačenja golovima Delfunesa i Kiosa. U nadoknadi je Kioso dobio crveni ali je ostalo 3-3.

Lider na tabeli, ekipa Njuporta, oidgrao je 1-1 na gostovanju kod Kraulija. Golom Hejnsa, gosti su poveli sa 1-0. Međutim, autogol Demetriua donio je na kraju bod ekipi Kraulija.

U ostalim susretima postignuti su sledeći rezultati. Morkamb je sa 3-1 savladao Grimzbi, Bradford Tranmerea u gostima sa 1-0. Berou je savladao Port Vejl sa 2-0 u gostima dok je Herogejt savladao Oldema sa 2-1 u gostima.

Njuport je prvi sa 38, Forest Grin ima 37 a Karlajl 36 bodova. Na dnu su Sautend sa 16 te Stivenejdž sa 14 bodova.