Pobjede Linkolna i Hala, kiks Sanderlenda

Danas je bilo na programu 22. kolo u Ligi 1 ali nije se komoletno odigralo. U odigranim mečevima bilo je zanimljivo.

Fudbaleri Linkolna savladali su u gostima Vimbldon sa 2-1. Ejdun je donio vodstvo gostima dok je Palmer pogodio za 1-1. U nastavku susreta viđen je još jedan gol a postigao je Hoper te je donio pobjedu Linkolnu. Sanderlend je ponovo kiksirao te je na gostovanju Nortemptonu odigrao 0-0.

Hal je u jednom od zanimljivijih susreta savladao Čarlton sa 2-0. ''Tigrovi'' su poveli golom Adelakuna da bi Doerti potvrdio pobedu domaćina. Oksford je u gostima deklasirao poslednji Barton sa 5-1. Golovima Tejlora i dva puta Šodipa, gosti su poveli sa 3-0. Hemings je smanjio na 3-1 ali je Rafels sa dva gola u nastavku postavio konačnih 5-1.

U ostalim susretima postignuti su sledeći rezultati. Plimut je sa 1-0 savladao Džilingme dok je Bristol savladao Blekpula sa 2-1.

Linkoln je prvi sa 41 bodom dok Hal ima četiri boda manje i meč manje. Ročdejl i Vigan imaju po 19 bodova na dnu, Svindon 17 a Barton 13 bodova.