Pobjede Portsmuta i Boltona, Haselbenk ''srušio'' Sanderlend

Večeras je odigrao treće kolo u Ligi 1. Nije bilo mnogo golova ali je bilo zanimljivo.

Vigan je na svom terenu odigrao 1-1 sa ekipom Vikombija. U prvom poluvremenu nije bilo golova ali u nastavku je Vigan zaigrao bolje te je poveo golom Langa. Ipak, konačan rezultat postavio je Stjuart u prvoj minuti nadoknade. Portsmut je sa 1-0 savladao ekipu Šruzberi. ''Mornari'' su rano došli do gola a strijelac je u trećoj minuti bio Tarnklif.

Barton je u jednom od najzanimljivijih susreta savladao Sanderlend sa 1-0. U prvom poluvremenu nije bilo golova. U nastavku, Barton je poveo. Strijelac je bio Smit.  Do kraja susreta ekipa Džimi Flojd Haselbenka čuvala je vodstvo i upisala je i treću pobjedu u sezoni.

Bolton je upisao prvu pobjedu u sezoni. Nakon dva remija, Bolton je golom Šarčevića savladao Linkoln u gostima sa 1-0. Čeltenam je preokretom savladao Ipsvič. Gosti su golom Pinija vodili na poluvremenu ali golovima Rajta i Bojla, domaći su slavili sa 2-1.

Portsmut i Barton imaju maksimalan učinak sa po devet bodova dok su Flitvud, Donkaster i Šruzberi bez bodova.