Ronaldo junak Junajteda, nova blamaža Barselone

U drugom kolu grupe F Mančester Junajted savladao je ekipu Viljareala sa 2-1.

U prvom poluvremenu Junajted je bio nešto bolji rival ali nije bilo promjene rezultata. U nastavku, šok za domaće. Golom Alkasera u 53. minuti, gosti su poveli. Sedam minuta kasnije Telješ sjajnim golom donosi izjednačenje Junajtedu. U poslednjim trenucima meča Lingard je uposlio Ronalda koji pogađa za pobjedu Junajteda.

U drugom susretu grupe atalanta je nadigrala Jang Bojse sa 1-0. Atalanta ima četiri, Jang Bojsi i Junajted po tri a Viljareal ima bod.

Barselona je nastavila da se blamira. Nakon što joj je Bajern u prvom kolu održao fudbalski čas, isto je večeras uradila i Benfika. Sa dva gola Njunješa i jednim Silve, Benfika je slavila sa 3-0. U drugom susretu grupe E Bajern je deklasirao Dinamo Kijev sa 5-0.

Bavarci imaju šest, Benfika četiri, Dinamo bod a Barsa nema boda nakon dva kola.