Drinkvoter i Kerol vodili Paunovića do velike pobjede, kiksevi lidera

Fudbaleri Redinga savladali su Svonsi u 20. kolu Čempionšipa sa 3-2.

Paterson je donio vodstvo Svonsiju u trećoj minuti. Samo minut kasnije, Baširu pogađa za 1-1. Do kraja prvog poluvremena, Reding je stigao do potpunog preokreta. Drinkvoter je asistirao a Endi Kerol pogodio. U 48. minuti, Mening je pogodio za 2-2. Samo dva minuta kasnije, Drinkvoter je pogodio za 3-2 i pobjedu Redinga.

Dva prvoplasirana tima, kiksirala su u ovom kolu. Preston i Fulam odigrali su 1-1. Poveo je Fulam golom Rima a Evans je pogodio za 1-1. Golovima Entonija i Bilinga, Bormut je vodio sa 2-0 protiv Koventrija. Nakon crvenog Lerme, gosti dolaze do velikog boda a golove su postigli Guden te Kin u četvrtoj minuti nadoknade.

I Vest Brom je kiksirao jer je remizirao sa Notingemom 0-0. Blekburn je golom Kadre savladao Stouk u gostima te je nastavio sa sjajnim rezultatima.

Fulam je prvi sa 43 boda, Bormut ima bod manje dok VBA ima 34 boda na trećem mjestu. Na dnu su Piterboro sa 16, Barnsli sa 12 te Derbi sa bodom.