13.03.2018 17:24 sportdc.net

Regionalna liga ''Zapad'' u nastavku sezone sa jednim klubom manje

Regionalna liga ''Zapad'' kreće ovog vikenda, a u njoj će nastupiti jedan klub manje u odnosu na jesenji dio sezone. Kako smo uspjeli saznati ekipa Kladara iz Gornjih Kladara je napustila takmičenje, i neće se takmičiti u proljećnom dijelu sezone Regionalne lige Republike Srpske grupa ''Zapad''. S obzirom na to da su odustali na polusezoni svi rezultati...

15.10.2017 19:12 sportdc.net

Prekid u Hambarinama: Napadnut sudija Jovanić

Današnja utakmica 10. kola Regionalne lige Republike Srpske grupa "Zapad" između OFK Brdo i FK Kladari završena je i prije poluvremena. Naime, u 35. minutu meča sudija Slaviša Jovanić je dosudio penal za domaću ekipu, pri rezultatu 1:0 za njih, a onda su ga gostujući fudbaleri opkolili. U toj gužvi sudija Jovanić je navodno dobio udarac zbog kojeg je meč prekinut, mada sa druge strane...