Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

12.11.2022 09:13 Administrator DC

Sloboda i Goražde igraju i za djecu

Rukometni klub „Sloboda“ u subotu, u okviru devetog kola BH Telekom Premijer lige Bosne i Hercegovine, dočekuje ekipu MRK Goražde. Utakmica je humanitarnog karaktera i sav prihod od prodanih ulaznica namijenjen je za kampanju Svaki dres svoju priču nosi, koji će pomoći nabavku pedijatrijskog aparata za mehaničku ventilaciju na Klinici za dječije bolesti UKC Tuzla.  ...

05.11.2022 15:07 Administrator DC

Sloboda bolja od Sarajeva

Fudbaleri Slobode danas su na Gradskom stadionu u Banovićima savladali Sarajevo rezultatom 2:0 u susretu 17. kola m:tel Premijer lige BiH. Uslovi u Banovićima i nisu bili baš najbolji, pa na otvaranju ovog meča nije bilo nekih pretjeranih uzbuđenja, a onda je Sarajevo imalo jedan slobodan udarac sa 25 metara. Međutim, lopta je nakon udarca Mustafića završila u živom zidu....

03.11.2022 04:17 Administrator DC

Novi poraz odbojkašica Borca

Odbojkašice Borca prikazale su blijedu partiju na gostovanju u Tuzli.   U okršaju sa Slobodom, u okviru petog kola, crveno-plave su poražene rezultatom 3:0 (25:14, 25:16, 25:19). To im je četvrti neuspjeh u sezoni, poslije kojeg su nazadovale za jedno mjesto, te su trenutno na pretposljednjem, devetom mjestu. U šestom kolu, Borac će u dvorani ”Centar” ugostiti ekipu Goražda, a ovaj meč...

02.11.2022 05:23 Administrator DC

Pero Milošević vodi Slobodu

Rukometni klub Sloboda danas je dobio novog trenera. Riječ je o Peri Miloševiću, vrsnom rukometnom stručnjaku, koji je prije Slobode bio šef stručnog štaba rumunskog Buzaua.   „Menadžer, ujedno i prijatelj ovog kluba me nazvao i pitao da li bih došao u Tuzlu, pošto postoji mogućnost. Čuo sam dosta lijepog o ovom klubu, razmišljao sam...

29.10.2022 20:08 S. Papaz

Doboj doživio i treći poraz

Futsaleri Bosne Kompred su danas u 3. kolu Premijer lige BiH savladali Doboj sa 4:2 i tako ostavili Dobojlije kao jedine bez bodova u ovoj sezoni. Poslije dva uvodna poraza Tuzlaci su danas stigli do prvog trijumfa, a do pobjede su došli poslije velike borbe. Poveli su u 15. minuti golom Tarika Idriza, ali nepunih šezdeset sekundi kasnije Ibrahim Husejnović vraća stvari na početak. Mehmed...

23.10.2022 15:04 Administrator DC

Tuzlanski gradski okršaj okončan remijem

Fudbaleri Slobode i Tuzla Sitija su remizirali u 15. kolu m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, a konačan rezultat susreta odigranog na Gradskom stadionu u Srebreniku, bio je 0:0.  Prvi su zaprijetili domaći u 11. minuti susreta i to preko Stojana Vranješa čiji udarac zaustavlja Nevres Fejzić da bi sedam minuta kasnije isti igrač pokušao ugroziti golmana Tuzlaka, no nije uspio. U 23....

23.10.2022 03:29 Administrator DC

Leo stao u Ljubuškom

Kompletirano je sedmo kolo BH Telecom premijer lige BiH za rukometaše. Derbi susret igrao se u Ljubuškom, gdje su se sastali do ovog kola neporaženi Izviđač i Leotar. No, ljubuška ekipa je u potpunosti dominirala u ovom susretu, te je sjajnom igrom deklasirala Trebinjce. Konačan rezultat glasio je 34:22. Briljirao je golman Ivan Herceg sa 16 odbrana, a najefikasniji je bio...

19.10.2022 07:25 Administrator DC

Vogošća mora biti poražena

Rukometni klub „Sloboda“ juče je održao pres konferenciju pred današnju utakmicu sa Rukometnim klubom „Vogošća“.   Utakmica šestog kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine igra se danas, 19. oktobra, u 17 sati. Na pres konferenciji medijima su se obratili trener naše ekipe Siniša Markota i rukometaš Anes...

21.09.2022 07:39 Administrator DC

Markota: Naš cilj je da Mejdan ostane neosvojiv

Rukometni klub „Sloboda“ održao je press konferenciju pred današnju utakmicu sa Rukometnim klubom „Gračanica“. Utakmica prvog kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine igra se večeras u 19 sati. Na pres konferenciji medijima su se obratili trener naše ekipe Siniša Markota i rukometaš Alen Ovčina.  „Dolazi ekipa Gračanice, koju, kao i sve ostale ekipe, veoma cijenim i poštujem....

17.09.2022 13:51 Administrator DC

Sloboda uknjižila bodove

Rukometni klub „Sloboda“ juče je održao pres konferenciju pred  utakmicu sa   Rukometnim klubom „Bosna Ekoenergija“ Visoko. Utakmica drugog kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine igra se sutra, 17. septembra, u 19 sati. Na press konferenciji medijima su se obratili sportski direktor klubaMirza Bulić, trener Siniša Markota i igrač...