13.09.2021 17:14 Gavro Vujanović

Milovan Aćić presudio sa bijele tačke

Fudbaleri Borca iz Istočnog Drvara pobijedili su kao domaćini gostujući Polet Krajišnik iz banjalučkog naselja Dragočaj u okviru 3. kola Područne lige Banjaluka. Jedini pogodak, još u 15. minutu, sa bijele tačke postigao je Milovan Aćić nekadašnji fudbaler Troglava iz Livna i Rudar Prijedora.   Borac (ID) – Polet Krajišnik    1:0 (1:0) Igralište SRC “Radoimir Kovačević” u Drvaru....

29.08.2021 22:33 Gavro Vujanović

Drvarčani slavili protiv Šnjegotine

Fudbaleri Borca iz Istočnog Drvara slavili su pobjedu (2:1) na otvaranju nove sezone u Područnoj ligi Banjaluka protiv Šnjegotine u uzbudljivoj utakmici, a sva tri pogotka na utakmici postignuta su u posljednjih 13 minuta. Domaćini su došli u vođstvo u 77. minutu golom Tonija Pavlića, izjednačio je u 83. Novak Popović, da bi dva minuta kasnije kapiten Jovan Savić donio pobjedu Drvarčanima....

24.04.2021 09:07 Administrator DC

Stadion Borca Drvar

Naš čitalac iz Drvara, navijač domaćeg Borca, koji se takmiči u Područnoj ligi, grupa Banja Luka poslao nam je fotografije stadiona na kojem igra ovaj klub.   Mora se reći da ovaj stadion spada u ljepša fudbalska zdanja. Samo neka se tako i nastavi. Ostale fotografije: