25.04.2019 18:48 S. Papaz

Miroslav Bjelica donio novu pobjedu Željeznici

Fudbaleri Željeznice su u zaostaloj utakmici 6. kola Regionalne lige ''Jug'' savladali Podgrab u gostima sa 2:1. Nakon tri gola u prošlom kolu, svoju golgetersku seriju je nastavio Miroslav Bjelica, te je sa nova dva gola trasirao pobjedu ekipi iz Trnova. Jedini gol za domaće postigao je Nedo Ćaćić. PODGRAB - ŽELJEZNICA 1:2 (0:0) SRC ''Vlajko Petrović'', Pale Gledalaca: 50 Sudija:...

20.10.2018 11:24 Administrator DC

Derbi u Trnovu

Odložena utakmica 1. kola Regionalne lige, grupe Jug  Željeznica Trnovo - Podgrab igra se danas u Trnovu. U toku je drugo poluvrijeme,  a domaćin vodi sa 2:1. Strelac za Trnovo bio je Bjelica. Postgao je on golove u 12. i 14. minuti, dok je gost smanjio vođstvo u 32. Strelac je bio Samir Krakonja. Kraj utakmice. Fotose možete vidjeti na ovom linku. Željeznica - Pograb 2:1 (2:1) Trnovo:...