Borac zaustavio Vogošću

Rukometaši Borca m:tel savladali su večeras u dvorani Centar u Banjoj Luci lidera Premijer lige BiH, Vogošću 29:24, i pokazali igru koja ih je krasila prošle sezone.
Šampioni BiH, iako suočeni sa brojnim problemima zbog povreda ponajboljih igrača, pokazali su pravo lice i odigrali najbolju partiju ove sezone.

Izabranici Mirka Mikića već u prvim minutama nametnuli su svoj ritam i kontrolisali rezultat. Prednost je polako ali sigurno rasla, a na plus četiri prvi put su otišli u 26. minutu.

Ipak, gosti su do odmora uspjeli smanjiti zaostatak na dva gola i na odmor otići sa zaostatkom 14:12.

U nastavku susreta crveno-plavi su zaigrali bolje i zabilježili sigurnu pobjedu, kojom nagoveštavaju povratak na pobjednički kolosijek.
Najbolji u pobjedničkom timu bili su, sada već standardno, Nikša Petrović sa sedam golova i Miloš Nježić, koji je postigao gol manje, a pet puta precizan je bio Vlado Draganić.

Još jednu sjajnu partiju pružio je i Slađan Subotić, koji je zabilježio 13 odbrana. Nekadašnji igrač Borca m:tel Elis Memić bio je najraspoloženiji u redovima Vogošće sa pet golova.