Pl: Nova pobjeda Sitija

Fudbaleri Mančester Sitija upisali su novu pobjedu. Oni su u 15. kolu Premijer lige slavili kod Votforda sa 2-1.

Siti je dobro otvorio susret. Stvarali su prilike i kontrolisali su igru. Pokušavali su i David i Bernardo Silva, Sane imao sjajnu šansu ali promjene rezultata nije bilo. Domaći su odgovorili preko Dinija, čiji šut brani Ederson. Ipak, u završnici prvog poluvremena, gosti su poveli. Marez je ubacio, David Silva promašio zicer a u nastavku akcije Sane pogađa za 1-0.

Siti je u nastavku nastavio u istom ritmu i uskoro su povećali prednost. Žesus je asistirao a Rijad Marez je pogodio. Siti je imao još šansi a Žesus je omašio dva zicera. Votford smanjuje u samoj završnici preko Dukurea na 2-1. Pokušavali su domaći doći do boda ali ipak je Siti sačuvao pobjedu.