Pl: Totenhem silni

Fudbaleri Totenhema deklasirali su Everton sa ubjedljivih 6-2 u 18. kolu Premijer lige.

Utakmica je krenula veoma dobro za domaće. Kaldvert-Luin asistirao je Volkotu koji pogađa za 1-0. Ali onda kreće preokret Totenhema. Prvo je Son pogodio za 1-1. Nakon toga, Dele Ali pogađa za 2-1. Do kraja prvog poluvremena pao je još jedan gol. Tripije pogađa stativu iz slobodnjaka, Kejn nalijeće na odbijenu loptu i pogađa.

Na startu drugog poluvremena Kejn upošljava Eriksena koji sjajno pogađa za 4-1. Samo par trenutaka kasnije domaći su uzvratili a gol je dao Sigurdson. Međutim, do kraja susreta domaći su bili deklasirani. Prvo je Son pogodio za 5-2 a onda je Hari Kejn pogodio još jednom za potpuni ''potop'' domaćih.

Totenhem je ovom pobjedom prišao Sitiju i ostali su u kakvoj takvoj trci za titulu.