XS
SM
MD
LG

Borac osvaja Grbavicu

Susreti četvrtog kola fudbalske Premijer lige BiH  igraju se ovog vikenda. Tri meča će se igrati u subotu, a ostala  tri u nedjelju.

Derbi  se igra na Grbavici gdje se sastaju Željezničar i Borac.Tim iz Banjaluke želi da iskoristi slabiju formu Želje i proba stići do tri boda. 

Zanimljiv meč biće  i u Doboju kod Kaknja. Lider  Mladost dočekuje ekipu Sarajeva. Zrinjski u Mostaru je domaćin  Krupi, dok Radnikide na noge ekipi Čelika u Zenici.

U derbiju začelja sastaju se Vitez i Sloboda,
- subota:

 

Vitez - Sloboda (17.00)
Zrinjski - Krupa (20.00)
Željezničar - Borac (20.30)

- nedjelja:
Čelik - Radnik (16.30)
Gošk - Široki Brijeg (17.30)
Mladost - Sarajevo (17.30)

 

 


 

Parovi četvrtog kola

 

 

 

 

  NK VITEZ - FK SLOBODA   

Datum

12.08.2017.

TV prenos

 

Sudija

Grbić Zoran – Prijedor

Termin

17:00

A 1

Đozić Enes – Sarajevo

Mjesto

Vitez

A 2

Dujak Goran – Odžak

Delegat

Ćosić Mario - Mostar

4

Valjić Ognjen – Banja Luka

Posmatrač suđenja

Kulović Sead - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK KRUPA         

Datum

12.08.2017.

TV prenos

-

Sudija

Mujić Elvis – Banovići

Termin

20:00

A 1

Vičić Čedomir – Bijeljina

Mjesto

Mostar

A 2

Hrstić Dalibor – Ljubuški

Delegat

Gvozden Haris - Sarajevo

4

Zukić Edis – Tuzla

Posmatrač suđenja

Čalija Džemal - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK ČELIK - FK RADNIK         

Datum

13.08.2017.

TV prenos

BHT1

Sudija

Kaljanac Haris – Sarajevo

Termin

16:30

A 1

Udovičić Sreten – Prijedor

Mjesto

Zenica

A 2

Čaušević Moamer – Sarajevo

Delegat

Itrić Mato - Brčko

4

Gigović Miloš – Gradiška

Posmatrač suđenja

Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

NK GOŠK - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

13.08.2017.

TV prenos

-

Sudija

Petrović Dragan – Banja Luka

Termin

17:30

A 1

Kačavenda Radislav – Gradiška

Mjesto

Gabela

A 2

Radaković Igor – Prijedor

Delegat

Sinanović Fahrudin - Kalesija

4

Mulahasanović Adis – Sarajevo

Posmatrač suđenja

Prolić Salem - Sarajevo

5

 

Bezbjednost

 

6

 

FK MLADOST - FK SARAJEVO

Datum

13.08.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Bjelica Vladimir – Istočno Sarajevo

Termin

17:30

A 1

Lazić Damir – Brčko

Mjesto

Doboj-Kakanj

A 2

Tešanović Stefan – Ist. Sarajevo

Delegat

Čejić Goran - Banja Luka

4

Soknić Zoran – Ist.Sarajevo

Posmatrač suđenja

Blažević Antonio - Višići

5

 

Bezbjednost

Pušić Željko - Mostar

6

 

FK ŽELJEZNIČAR FK BORAC

Datum

12.08.2017.

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Čuić Tomislav – Tomislavgrad

Termin

20:30

A 1

Beljo Davor – Mostar

Mjesto

Sarajevo

A 2

Macić Amer – Mostar

Delegat

Tripunović Ljubiša - Doboj

4

Sivac Ermin – Zenica

Posmatrač suđenja

Ristić Aleksandar - Modriča

5

Spahalić Emir – Mostar

Bezbjednost

Hajlovac Adis - Visoko

6

Paradžik Goran – Ljubuški

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje NS/FS BiH  Predsjednik Komiteta za takmičenje NS/FS BiH 
Hasanbegović Ibrahim s.r. Marić Rudolf v.r.

Borac : Vitez
Sarajevo : Željezničar
Široki Brijeg : Mladost
Radnik : GOŠK
Krupa : Čelik
Sloboda : Zrinjski
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost 4 3 1 0 10
2 Željezničar 4 3 0 1 9
3 Zrinjski 4 3 0 1 9
4 Radnik 4 2 1 1 7
5 Široki Brijeg 4 2 0 2 6
6 Borac 4 2 0 2 6
7 GOŠK 4 2 0 2 6
8 Sarajevo 4 1 1 2 4
9 Sloboda 4 1 1 2 4
10 Krupa 4 0 3 1 3
11 Čelik 4 1 0 3 3
12 Vitez 4 0 1 3 1