6 : 4

Zdravlje krhko u Sarajevu

04.11.2017 Administrator DC

MNK Centar je u šestom kolu Premijer lige BiH za futsalere pobijedio Brčko zdravlje rezultatom 6:4. Gosti su poveli preko Lukića u trećoj minuti, a u 15. je Mulahmetović izjednačio na 1:1 da bi ponovo Lukić u 20. doveo goste u novo vodstvo. U 28. minuti Jelić je izjednačio da bi Centar u potpunosti preokrenuo preko Sipoivća u 30. minuti utakmice. Hodžić je minutu kasnije poravnao rezultat da bi već u sljedećem napadu ponovo Jelić doveo Centar u novo vodstvo. Ćulum je svojim prvim golom u 37. minuti izjednačio na 4:4, a Centar je do praja zahvaljujući Handžiću i Radmiloviću postigao dva gola i pobijedio 6:4.

MNK Centar-KMF Brčko zdravlje 6:4 (Mulahmetović 15', Jelić 28', 32', Sipović 30', Handžić 39', Radmilović 40'; Lukić 3', 20', Hodžić 31', Ćulum 37')