Nastavljena utakmica u Å amcu.
46'
Žuti karton
41'
Bojan Petrić, iskusni kapiten Brođana, sapleo Asifa ČauÅ”evića, a Ozren Perić sa "bele tačke" pogađa cilj.
40'
Penal
39'
Opet korner sa desne strane, izveo ga je Igor Susaković, opet Ranko GaleÅ”ić glavom. Sada je 2:0 za Å amčane koji Å”est utakmica nisu slavili pobedu.
32'
Korner sa desne strane izveo je Aleksandar Ćosović, na suprotnoj strani Ranko GaleÅ”ić zahvatio je loptu glavom i poslao u mrežu.
19'
Žuti karton
11'
Postava
Postava: Marijan Maslić, Jovan Vujanić, MiloÅ” Ilić, DuÅ”ko Maslić, Asif ČauÅ”ević, Ranko GaleÅ”ić, Aleksandar Ćosović, Igor Susaković, Ozren Perić, DuÅ”an Bijelić, Đorđe Milićević
1'
Postava
Postava: Milan DoboraÅ”, Slobodan Pejičić, Stefan Bardak, Bojan Petrić, SiniÅ”a Simić, Nemanja Kutić, Nemanja Prodanović, Suzan Brković, Stefan Savić, Goran Grujić, Jovan Stolić
1'
Ostalo
Meč u Šamcu kasnio je 11 minuta. Razlog: bizaran! Gosti su doneli opremu crno - bele boje, a to su klupske boje domaćina. Dok su igrači Borca obukli crne dresove, prohujalo je 11 minuta.