Ostalo
Igra se nadoknada vremena u Vranjaku.
90'
Utakmica završena
Kraj utakmice u Vranjaku. Vranjak je posle dosta preokreta pobijedio Slogu sa 5:4
90'
Ostalo
Defintivno najbolja utakmica u ovoj polusezoni. Utakmica puna preokreta.
75'
5:4 u Vranjaku. Žerić Siniša je strijelac.
73'
Popović Marko je poravnao ja 4:4. Kakva goleada u Vranjaku.
64'
Vodi Sloga ponovo, 3:4 je sada.
58'
Šut na gol
Kojić Milan je sve sam uradio, napravio sebi prostor za šut ali je lopta otišla preko gola.
51'
Kraj prvog poluvremena u Vranjaku. 3:3 nakon prvih 45 minuta.
45'
Odlična utakmica u Vranjaku, 3:3 je. Savić Milenko je strijelac.
39'
Lučić Branimir je smanjio na 2:3. Korner za Vranjak, igrač Sloge je odbio na nekih 10m od gola a Lučić je natrčao i pogodio.
35'
Samo što se krenulo sa centra Sloga ponovo odlazi na plus dva. Nikolić je pogodio za 1:3.
32'
Šut na gol
Kojić Milan je šutirao sa nekih 25m ali lopta ide preko gola.
30'
Dudić Ratko je smanjio na 1:2. Savić je prošao po lijevoj strani i uposlio Dudića a ovaj sam na nekih 5m i nije mu bilo teško da pogodi. Konačno je kapitulirao Okolić.
30'
Šut na gol
Pokušao je Dudić ali Okolić još jednom pokazuje klasu na golu Sloge i izbacuje loptu u korner.
28'
Šut na gol
Još jedan šut na gol Sloge, ali Ostoja Okolić je danas odličan na golu gostiju, zaključao je do sada svoj gol.
24'
0:2 za Slogu. Kojić Zoran je dobio upotrebljivu loptu na lijevoj strani u 16m i uputio strašan šut pod prečku golmana.
20'
Šut na gol
Vranjak je imao odličnu priliku. Šutirali su tri puta na gol gostiju ali je golman Okolić čudesnim odbranama spasio svoj gol.
15'
GOOOOL! Odlična kontra gostiju iz Dugog Polja, Kojić Zoran je prošao po lijevoj strani, centrirao na drugu stativu a tamo je Kojić Milan dočekao i pospremio je u mrežu. 0:1 u Vranjaku
12'
Ostalo
Bez nekih bitnijih dešavanja na utakmici. Igra se odvija uglavnom na sredini terena.
11'
Ostalo
Utakmica je počela u Vranjaku!
1'
Protokol
Glavni sudija: Drinić Velimir Delegat utakmice: Marković Lazo Prvi pomoćni sudija: Maksimović Marko Drugi pomoćni sudija: Mionić Aleksandar 4. sudija: undefined
0'
Postava
Postava: Okolić Ostoja, Đaković Dragan, Simeunić Radovan, Vračević Bojan, Vidaković David, Vidaković Radivoje, Kojić Milan, Kojić Zoran, Tomušilović Dalibor (K), Nikolić Srđan, Vidović Danijel. Na klupi su: Milojević Stefan, Vidaković Vasilije.
0'
Postava
Stojanović Siniša, Marković Bojan, Lučić Branimir, Ivković Dušan, Gajić Aleksandar (K), Kojić Dejan, Savić Milenko, Dudić Ratko, Stojanović Čedomir, Popović Marko, Savić Dejan Na klupi su: Kojić Srđan, Janković Goran, Todić Radenko, Žerić Siniša, Mićić Mladen, Janković Marko.
0'
Ostalo
Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice u Vranjaku! Danas ćemo pratiti meč između timova FK Vranjak - FK Sloga Dugo Polje