Šut na gol
Odličan udarac Košarca, ali još bolja reakcija golmana Drine.
87'
Šut na gol
Još jednom je u dobroj prilici Maljukan, ali golman Drine zaustavlja loptu. Sačuvao je svoj tim i Drina i dalje vodi sa 1:0.
84'
Šut na gol
Maljukan iz voleja, gol prilika , neprecizan je.
80'
Ostalo
Napada Romanija, ali nema gola. Domaćin i dalje ima prednolst.
75'
Višegrađani preko Mirkovića dolaze do gola. Vode sa 1:0.
47'
Šut na gol
Odličan udarac Lukića sa nekih 5 metara,a golman domaćih odlično brani.
35'
Šut na gol
Koroman je pogodio stativu gola Drine, sa osam metara.
34'
Šut na gol
Dobar napada domaćina. Nije Mirković bio preciuzan. Lopta je završila uz stavivu gola Romanije. u gol autu.
21'
Ostalo
Terenska inicijativa gostujećg sastava, ali nema golova.
20'
Šut na gol
Probao je Koroman nakon kornera. Nije bio precizan. Gosti sa Pala su izveli četiri kornera do sada.
20'
Protokol
Glavni sudija: Ikonić Aleksandar Delegat utakmice: Jovanović Lazo Prvi pomoćni sudija: Jović Radenko Drugi pomoćni sudija: Matović Dragan 4. sudija: null