1 : 2
Korner Kaljića, Tomić glavom pogađa
90'
Slobodan udarac
. Neshvatljiva odluka Todića. Bjeloš je izbačen u kontru, ali vraća faul za Slaviju pred golom, nije želio pustiti prednost
72'
Fenomenalna šansa za Slaviju, Milošević brani Arbinji
57'
Crveni karton
Iskčljučen trener domaćih Bojan Regoje. Sudija Todić i ne drži utakmicu u svojim rukama. Domaćin ima mnogo zamjerki
45+1'
Imamagić je šutirao, Sirćo slabo reagovao i odbio loptu do Predraga Vladića koji lako pogađa
41'
Bogiučanin sjajna šansa, Milošević u kornee
94'
Proba i Avdalović, brani Milošević
69'
Uzvraća Bobaj na drugoj strani, pored gola
69'
Slavija vrši velili pritisak, Mandić pogađa prečku
68'
Šut na gol
Svi su skočili traže penal zbog igramja rukom jednog igrača Slobode, Todić samo odmahuje rukom
58'
Korner
Nakon kornera, Todić ne dosuđuje očigledan prekršaj nad Kaljićem na 18 metara i nastavio da nervira publiku
49'
Velika šansa za Slaviju. Bjeloš je sjajno prošao, odigrao povratnu Mandiću šut brani Milošević
47'
Eurogol Vladana Mandića, još ljepši nego je postigao Smajić. Nema puno prilika ali smo vidjeli dva prekrasna gola
27'
Žuti karton
Minuta jako nervozna utakmica, čak pet kartona već, četiri za domaće i jedan za goste
20'
Korner za Slobodu Sirćo boksovao, a Mujo Smajić postiže eurogol
10'
Opet svi traže penal za igranje rukom, Tofdć ni ne pomišlja
Utakmica završena
Po završetku meča se stvorila velika gužva,a glavni krivac je sudija Todić. Vrlo tendeciozno je svirao u Istočnom Sarajevu
Protokol
Sudije: Dragan Todić (Doboj) [Glavni], Slaviša Gligorić (Doboj) [Pomoćnik], Dejan Lazić Đ (Doboj) [Pomoćnik],