• Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Remi Škotske i Švajcarske

U drugoj utakmici grupe A na Evropskom prvenstvu u Njemačkoj, Švajcarska i Škotska igrale su bez pobjednika 1:1.

Ovim remijem Švajcarska je došla do četvrtog boda i veoma je blizu plasmana u nokaut fazu, dok Škotima ostaje nada, jer sa jednim bodom i eventulanim trijumfom u posljednjem kolu nad Mađarskom, imaju dobru priliku da prođu dalje.

Škoti su poveli u 15. minutu, a pogodak je postigao Fabijan Šar autogolom.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje, Šaćiri je prelijepim pogotkom brzo vratio stvari na početak.

U nastavku meča otvorena utakmica, bilo je prilika na obje strane, a najveću propustio je škotski napadač Henli koji je u 67. minutu pogodio stativu.

U prvom meču ove grupe Njemačka je savladala Mađarsku (2:0) i tako postala prva reprezentacija na EURO koja je izborila drugu fazu takmičenja.