XS
SM
MD
LG
Finale Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac M:TEL
Banja Luka
21 : 21
Izviđač
Ljubuški
08.05.2019 20:30
Borac M:TEL
21 : 21
Izviđač
Finale Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Izviđač
Ljubuški
22 : 23
Borac M:TEL
Banja Luka
01.05.2019 20:00
Izviđač
22 : 23
Borac M:TEL
Polufinale Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
19 : 18
Izviđač
Ljubuški
27.03.2019 19:00
Vogošća Poljine Hills
19 : 18
Izviđač
Borac M:TEL
Banja Luka
27 : 27
Bosna
Visoko
13.03.2019 20:30
Borac M:TEL
27 : 27
Bosna
Polufinale Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Bosna
Visoko
24 : 28
Borac M:TEL
Banja Luka
06.03.2019
Bosna
24 : 28
Borac M:TEL
Izviđač
Ljubuški
27 : 23
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
06.03.2019
Izviđač
27 : 23
Vogošća Poljine Hills
1/4 Finala Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Gračanica
Gračanica
26 : 22
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
09.02.2019
Gračanica
26 : 22
Vogošća Poljine Hills
Sloga(D)
Doboj
23 : 23
Borac M:TEL
Banja Luka
19.02.2019
Sloga(D)
23 : 23
Borac M:TEL
Izviđač
Ljubuški
32 : 23
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
21.02.2019
Izviđač
32 : 23
Sloga(GV-U)
Zrinjski
Mostar
31 : 22
Bosna
Visoko
09.02.2019
Zrinjski
31 : 22
Bosna
1/4 Finala Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
30 : 25
Gračanica
Gračanica
02.02.2019
Vogošća Poljine Hills
30 : 25
Gračanica
Borac M:TEL
Banja Luka
30 : 26
Sloga(D)
Doboj
02.02.2019
Borac M:TEL
30 : 26
Sloga(D)
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
26 : 20
Izviđač
Ljubuški
09.02.2019
Sloga(GV-U)
26 : 20
Izviđač
Bosna
Visoko
31 : 18
Zrinjski
Mostar
02.02.2019
Bosna
31 : 18
Zrinjski
1/8 Finala Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Zrinjski
Mostar
23 : 22
Maglaj
Maglaj
19.01.2019 17:00
Zrinjski
23 : 22
Maglaj
Gračanica
Gračanica
28 : 24
Sloboda
Tuzla
05.12.2018
Gračanica
28 : 24
Sloboda
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
34 : 23
Drina
Zvornik
05.12.2018
Sloga(GV-U)
34 : 23
Drina
Konjuh
Živinice
25 : 24
Borac M:TEL
Banja Luka
05.12.2018
Konjuh
25 : 24
Borac M:TEL
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
32 : 22
Slavija
Istočno Sarajevo
05.12.2018
Vogošća Poljine Hills
32 : 22
Slavija
Leotar
Trebinje
23 : 24
Izviđač
Ljubuški
26.01.2019
Leotar
23 : 24
Izviđač
Sloga(D)
Doboj
34 : 27
Lokomotiva
Brčko
26.01.2019
Sloga(D)
34 : 27
Lokomotiva
Bosna
Visoko
39 : 25
Derventa
Derventa
04.12.2018
Bosna
39 : 25
Derventa
1/8 Finala Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Maglaj
Maglaj
25 : 27
Zrinjski
Mostar
28.11.2018
Maglaj
25 : 27
Zrinjski
Sloboda
Tuzla
22 : 20
Gračanica
Gračanica
28.11.2018
Sloboda
22 : 20
Gračanica
Drina
Zvornik
31 : 30
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
28.11.2018
Drina
31 : 30
Sloga(GV-U)
Borac M:TEL
Banja Luka
33 : 29
Konjuh
Živinice
28.11.2018
Borac M:TEL
33 : 29
Konjuh
Slavija
Istočno Sarajevo
27 : 28
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
28.11.2018
Slavija
27 : 28
Vogošća Poljine Hills
Izviđač
Ljubuški
26 : 25
Leotar
Trebinje
22.12.2018
Izviđač
26 : 25
Leotar
Lokomotiva
Brčko
24 : 24
Sloga(D)
Doboj
28.11.2018
Lokomotiva
24 : 24
Sloga(D)
Derventa
Derventa
24 : 34
Bosna
Visoko
28.11.2018
Derventa
24 : 34
Bosna
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 11 korisnika
Takmičenje prati 7 korisnika