XS
SM
MD
LG
Drugo kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Modriča - Novoprom
Modriča
Glasinac
Sokolac
Modriča - Novoprom
:
Glasinac
Kozara
Gradiška
Borac
Banja Luka
Kozara
:
Borac
Maglić
Foča
Ljubinje
Ljubinje
Maglić
:
Ljubinje
Prvo kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Balkana
Mrkonjić Grad
2 : 3
Borac
Banja Luka
30.04.2022 14:00
Balkana
2 : 3
Borac
Kozara
Gradiška
3 : 0
Inova
Banja Luka
30.04.2022 19:30
Kozara
3 : 0
Inova
Bratunac
Bratunac
0 : 3
Glasinac
Sokolac
30.04.2022 16:00
Bratunac
0 : 3
Glasinac
Maglić
Foča
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
04.05.2022 15:00
Maglić
3 : 1
Slavija
Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Hercegovac
Bileća
04.05.2022 18:00
Ljubinje
3 : 0
Hercegovac
Modriča - Novoprom
Modriča
3 : 0
Drina
Zvornik
14.05.2022 16:00
Modriča - Novoprom
3 : 0
Drina
Drugo kolo kvalifikacija
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Balkana
Mrkonjić Grad
3 : 0
Prijedor
Prijedor
23.04.2022 16:00
Balkana
3 : 0
Prijedor
Ukrina
Prnjavor
0 : 3
Inova
Banja Luka
22.04.2022 10:00
Ukrina
0 : 3
Inova
Kozara
Gradiška
3 : 0
Vožd
Prijedor
23.04.2022 19:30
Kozara
3 : 0
Vožd
Modriča - Novoprom
Modriča
3 : 0
Sloga
Doboj
05.05.2022 17:30
Modriča - Novoprom
3 : 0
Sloga
Volero
Pale
0 : 3
Glasinac
Sokolac
23.04.2022 14:00
Volero
0 : 3
Glasinac
HE na Drini
Višegrad
1 : 3
Maglić
Foča
23.04.2022 14:00
HE na Drini
1 : 3
Maglić
Stakorina
Čajniče
2 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
21.04.2022 15:00
Stakorina
2 : 3
Slavija
Libero
Bijeljina
1 : 3
Drina
Zvornik
23.04.2022 14:00
Libero
1 : 3
Drina
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Velež
Nevesinje
23.04.2022 13:00
Hercegovac
3 : 0
Velež
Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
ŽOK Leotar
Trebinje
22.04.2022 18:00
Ljubinje
3 : 0
ŽOK Leotar
Prvo kolo kvalifikacija
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pliva
Šipovo
0 : 3
Balkana
Mrkonjić Grad
17.04.2022 12:30
Pliva
0 : 3
Balkana
Ukrina
Prnjavor
3 : 0
Borac Stars
Banja Luka
17.04.2022 09:30
Ukrina
3 : 0
Borac Stars
Kozara
Gradiška
3 : 0
Kotor Varoš
Kotor Varoš
17.04.2022 16:30
Kozara
3 : 0
Kotor Varoš
Prijedor
Prijedor
3 : 1
Gradiška
Gradiška
21.04.2022 16:00
Prijedor
3 : 1
Gradiška
Smeč
Novi Grad
0 : 3
Vožd
Prijedor
16.04.2022 12:00
Smeč
0 : 3
Vožd
Derventa
Derventa
0 : 3
Modriča - Novoprom
Modriča
16.04.2022 12:00
Derventa
0 : 3
Modriča - Novoprom
Modriča - Optima
Modriča
0 : 3
Sloga
Doboj
16.04.2022 15:00
Modriča - Optima
0 : 3
Sloga
Rudar
Ugljevik
0 : 3
Bratunac
Bratunac
21.04.2022 16:00
Rudar
0 : 3
Bratunac
Mladost
Rogatica
0 : 3
Volero
Pale
16.04.2022 13:00
Mladost
0 : 3
Volero
OOK Leotar
Trebinje
0 : 3
HE na Drini
Višegrad
16.04.2022 15:00
OOK Leotar
0 : 3
HE na Drini
Rudo
Rudo
0 : 3
Stakorina
Čajniče
14.04.2022 17:00
Rudo
0 : 3
Stakorina
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 0 korisnika