XS
SM
MD
LG
7.kolo
Rezultati
08/09.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Željezničar
Dobošnica
09.10.2022
15:30
Pribava
Pribava
09.10.2022 15:30
Željezničar
:
Pribava
Špionica 1953
Špionica
09.10.2022
15:30
Rudar
Zagorje
09.10.2022 15:30
Špionica 1953
:
Rudar
Jedinstvo (H)
Huskići
09.10.2022
15:30
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
09.10.2022 15:30
Jedinstvo (H)
:
Mladost (VB)
Jedinstvo (L)
Lukavica
09.10.2022
15:30
Stjepan Polje
Stjepan Polje
09.10.2022 15:30
Jedinstvo (L)
:
Stjepan Polje
25 maj
Uroža
09.10.2022
15:30
BSK
Bokavići
09.10.2022 15:30
25 maj
:
BSK
Mladost (D)
Doborovci
09.10.2022
15:30
Sloga
Bikodže
09.10.2022 15:30
Mladost (D)
:
Sloga
Bukovik
Gornji Srebrenik
09.10.2022
15:30
Turija
Turija
09.10.2022 15:30
Bukovik
:
Turija

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Rudar 6 5 0 1 15
2 Pribava 6 4 0 2 12
3 Mladost (VB) 6 4 0 2 12
4 Turija 6 4 0 2 12
5 Željezničar 6 3 1 2 10
6 Jedinstvo (H) 6 3 1 2 10
7 Sloga 6 3 1 2 10
8 Bukovik 6 3 1 2 10
9 Mladost (D) 6 3 0 3 9
10 Jedinstvo (L) 6 2 1 3 7
11 Stjepan Polje 6 2 1 3 7
12 BSK 6 2 0 4 6
13 Špionica 1953 6 1 0 5 3
14 25 maj 6 0 0 6 0

8.kolo
Sledeće kolo
15/16.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pribava
Pribava
16.10.2022
Turija
Turija
16.10.2022
Pribava
:
Turija
Sloga
Bikodže
16.10.2022
Bukovik
Gornji Srebrenik
16.10.2022
Sloga
:
Bukovik
BSK
Bokavići
16.10.2022
Mladost (D)
Doborovci
16.10.2022
BSK
:
Mladost (D)
Stjepan Polje
Stjepan Polje
16.10.2022
25 maj
Uroža
16.10.2022
Stjepan Polje
:
25 maj
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
16.10.2022
Jedinstvo (L)
Lukavica
16.10.2022
Mladost (VB)
:
Jedinstvo (L)
Rudar
Zagorje
16.10.2022
Jedinstvo (H)
Huskići
16.10.2022
Rudar
:
Jedinstvo (H)
Željezničar
Dobošnica
16.10.2022
Špionica 1953
Špionica
16.10.2022
Željezničar
:
Špionica 1953
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

qwert
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 7 korisnika
Takmičenje prati 9 korisnika