XS
SM
MD
LG

24.07.2018 17:46 Gavro Vujanović

Zauvijek je dugo vrijeme!

Sporta nikada previše. Što god se zaboravlja, to kasnije u životu nedostaje, zauvijek! I tako, bilo kako!? U sportskom, društvenom i političkom sudaru ovog vremena, ovih događaja i ovakvih ljudi postoji li uopšte zauvijek, pogotovo kada i najmanji interes i ista takva korist pokreću sve vrline i sve poroke, uz koje dominiraju mane i slabosti, pa ko voli nek’ izvoli. Da li još...

24.07.2018 22:37 srbijasport.net

Suduva bez šanse, rutinska i sigurna igre Zvezde 

Fudbaleri Crvene zvezde su bez većih problema savladali litvansku Suduvu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, rezultatom 3:0. Strelci su bili Ebisilio i Radonjić (dva puta). Gosti su praktično samo jednom pripretili odbrani našeg tima, i to nakon greške Zvezdinih fudbalera na polovini rivala. Razlika u kvalitetu je očigledna, pa je jasno da je naša ekipa odradila veliki...

24.07.2018 22:37 srbijasport.net

Suduva bez šanse, rutinska i sigurna igre Zvezde 

Fudbaleri Crvene zvezde su bez većih problema savladali litvansku Suduvu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, rezultatom 3:0. Strelci su bili Ebisilio i Radonjić (dva puta). Gosti su praktično samo jednom pripretili odbrani našeg tima, i to nakon greške Zvezdinih fudbalera na polovini rivala. Razlika u kvalitetu je očigledna, pa je jasno da je naša ekipa odradila veliki...

24.07.2018 22:33 srbijasport.net

Treća nedelja priprema Zeleno-belih

Fudbalski klub Inđija se nalazi u pripremnoj fazi fudbalera pred nastup u Prvoj ligi Srbije. Tri nedelje rada je iza ovog kluba. U tom periodu su odrađeni brojni treninzi, ali su odigrane i dve trening utakmice. Obe sa budućim rivalima u prvenstvenim duelima. Dva meča dva poraza (TSC 0:2 i Bežanija 0:1). U prvom bar na oko sve je izgledalo mnogo bolje od rezultata, u drugom slika se...

24.07.2018 22:33 srbijasport.net

Treća nedelja priprema Zeleno-belih

Fudbalski klub Inđija se nalazi u pripremnoj fazi fudbalera pred nastup u Prvoj ligi Srbije. Tri nedelje rada je iza ovog kluba. U tom periodu su odrađeni brojni treninzi, ali su odigrane i dve trening utakmice. Obe sa budućim rivalima u prvenstvenim duelima. Dva meča dva poraza (TSC 0:2 i Bežanija 0:1). U prvom bar na oko sve je izgledalo mnogo bolje od rezultata, u drugom slika se...

24.07.2018 21:34 sportdc.net

Kadeti Slavije desetkom po protivniku

Kadeti Slavije savladali su danas na pripremama u Austriji kadetsku selekciju ekipu Mulgraben sa ubjedljivih 10:2. Raspucali su se izabranici Bojana Kuljanina u ovom susretu i pokazali da je iza njih kvalitetan rad. Po dva pogotka za Sokolove postigli su Milunović, Avdalović i Purković, dok su po jednom mrežu protivnika tresli Popović, Đorem, Kovačević i Kuljanin. Sutra će na teren i...

24.07.2018 21:17 sportdc.net

Miljan Šarić u bijeljinskoj Budućnosti

    Novi prvoligaš Republike Srpske u košarci, bijeljinska Budućnost, dovela je još jedno pojačanje ovog ljeta. Novi košarkaš Budućnosti postao je Miljan Šarić, koji se tako vraća u svoj klub. - Drago mi je što sam se vratio u svoj matični klub,klub u kojem sam naučio prve košarkaške korake.Došao sam da pomognem ovim mladim i talentovanim momcima.Ono što je sigurno da ću na...

24.07.2018 20:47 Slobodan Živanić

Derventske "Gladijatorke" i naredne sezone u WRRC ligi

Sastanak  WRRC/Regional Rugby Championship/ održan je Derventi, gdje su potvrđeni svi učesnici nove sezone ovog regionalnog takmičenja za žene.     I naredne sezone jedini predstavnik BiH biće Ragbi klub “Gladijatori” iz Dervente, a pored njega igraće još pet ekipa, Nada iz Splita, Mladost i Zagreb iz Zagreba, Olimpija iz Ljubljane i ekipa iz Nac-Sofia iz Bugarske. Do kraja ovog...

24.07.2018 20:44 Slobodan Živanić

Radanović po završetku turnira u Kalenderovcima: Hvala svima koji su nam pomogli

U organizaciji Škole fudala/ŠF/ “Mali šampioni” u Kalenderovcima je prethodnog vikenda odigran 2. Međunarodni fudbalski turnir. Turnir je okupio 44 ekipe u šest starosnih kategorija, a tokom dva dana u Kalenderocima je boravilo oko 500 dječaka i djevojčica. “Još jedan uspješan turnir je iza nas. Prije svega veliko hvala svim mještanima koji su bili uz nas tokom organizacije...

24.07.2018 20:41 Slobodan Živanić

Remi Tekstilca sa Žeravicom

Fudbaleri derventskog Tekstilca odigrali su neriješno 1:1 sa Jedinstvom iz Žeravice na Gradskom stadionu u Derventi.     Oba pogodka viđena su u prvom poluvremenu, a strijelac za ‘krojače’ bio je Ozren Perić, dok je za Jedinstvo pogodak postigao Ognjen Škorić. Tokom priprema Tekstilac je upisao dvije pobjede, 7:1 nad Poletom iz Broda i 3:0 nad Ljubićem iz Prnjavora. Naredni...