XS
SM
MD
LG

25.12.2020 23:22 Đ. Malešević

Fantazi: Najava 15. kola

Pred nama je 15. kolo Premijer lige a samim tim i nova Fantazi uzbuđenja. Sada morate vući dobre poteze jer slijedi ludih par kola. MOJA EKIPA Ja sam odličio raditi samo jedan transfer. Izbacio sam Čilvela a ubacio Bena Mija koji ima sjajan raspored u narednih par kola a imaće i duplo 19. kolo. Inače, već sada pravite planove tako da u tom 19.. kolu možete upaliti benč bust a fri hit kolo...

25.12.2020 20:55 Đ. Malešević

Dragić ponajbolji u pobjedi Majamija

Košarkaši Majamija otvorili su Božićni specijal u NBA pobjedom. Oni su savladali Nju Orleans sa 111-98. Pelikansi su bolje otvorili susret. Dobrom igrom na oba kraja parketa, imali su osam poena prednosti. Ipak, Majami je dobio prvi period sa 29-26. U drugom periodu, Majami se razigrao. Velikom serijom došli su do 20 poena prednosti. Ipak, na odmor su otišli sa vodstvom 66-53. Drugo...

25.12.2020 20:51 srbijasport.net

Mladi univerzalac, vojnik Proletera

Kada igrač ima samo 21 godinu a trener mu nameni ulogu univerzalca na spoljnim pozicijama, znači da se radi o velikom potencijalu i igraču raskošnog talenta, koji ide za korak ispred svoje generacije. Reč je o Ognjenu Mitroviću, sa zavidnim stažom u superligašu Proleteru. Jesenas je odigrao 17 utakmica, počeo četiri meča kao desni bek dok nije ušao u formu Milošević, popunjavao dva susreta...

25.12.2020 18:57 Kristina Vuca

U fokusu

Teško je sportisti biti i dati najbolje, kad je okružen različitim problemima, očekivanjima, nesigurnostima. Kako iz sebe izvući ono što je u datom trenutku neophodno? Kako dati svoj maksimum?   Previše pitanja se vrzma po glavi sportiste, previše informacija, taktičkih i tehničkih. Ako još tome dodamo i strah od greške, rezultata, trenera,...

25.12.2020 18:54 Administrator DC

Đuraš kao Nojer

Blagoje Đuraš rođen  24.01.2006., ima 14 godina i visok je 188 cm. Od svoje šeste godine je počeo da se bavi fudbalom i odmah je stao na gol. Brzo je zavolio svoje mjesto među stativama.   Karijeru je počeo u matičnom FK Tekstilac u Derventi. Ovaj visoki mladi golman svojom pojavom i bravurama na terenu brzo je skrenuo pažnju fudbalskih radnika,  te se 2018.g...

25.12.2020 18:13 srbijasport.net

Za Janjića nema tajni na sredini terena

Milan Janjić (28), jedan je od iskusnijih igrača u redovima Budućnosti, i ujedno sa najdužim stažom u redovima Dobanovčana. Janjić se letos po treći put vratio u redove Budućnosti iz Inđije i odigrao svih 17 utakmica protekle polusezone. Uprkos tome što nije prošao kompletne pripreme bio je najstandardniji i stekao naklonost i Kuljića i Stevanovića. Deseto mesto na tabeli, prvo iznad crte (dva...

25.12.2020 16:31 Sportki žurnal

“Osimovo pravilo” i ostavka Zorana Rebca

Mnogi su se, navodno, iznenadili ostavkom Zorana Rebca, člana Komisije za sudije i suđenje, koji je pismenim putem obavestio Izvršni odbor FS BiH o svom potezu, ali i ispao nekorektan prema kolegama u ovom telu. Vremešni Mostarac prozvao je Miru Hrkača iz Širokog Brijega i Ognjena Valjića iz Banjaluke, koji su zamenili Marinka Jelića takođe iz Širokog Brijega i...

25.12.2020 16:28 srbijasport.net

Srnić novo pojačanje Crvene zvezde!

Dete Crvene zvezde i fudbaler koji je u našem klubu ostvarivao fenomenalne rezultate i ušao u srce svakog navijača – Slavoljub Srnić je ponovo zadužio crveno-beli dres, a saradnja je ozvaničena na godinu dana. Neumoljivi krilni napadač je trenirao sa našim klubom od početka novembra, a od oktobra je slobodan igrač, kada je raskinuo ugovor sa Las Palmasom u koji je otišao iz Crvene zvezde....

25.12.2020 16:25 Slađan Jeremić

Nepravde ga usporile

BANJA LUKA – Fudbaler Zoran Batrović ostavio je dubok trag u najpopularnijem sportu Crne Gore, pa u dresu Budućnosti, Prištine, beogradskog Partizana, ali i  Borca iz Banja Luke. Zet je grada na Vrbasu, pa često dolazi u krajišku lepoticu. „Sećam se samo lepih stvari iz Partizana“ – jednom je izjavio Zoran Batrović. Veliki  ljudi i ljudske dobrice dobro pamte, a loše potiskuju kako se...

25.12.2020 16:15 Đ. Malešević

Najava 21. kola Čempionšipa

Pred nama je 21. kolo Čempionšipa. Biće interesantno a ima dosta zanimljivih mečeva a mi ćemo neke izdvojiti. Bormut od 16h dočekuje ekipu Milvola. Bormut je drugi na tabeli i Tindejl radi fenomenalan posao i svi u klubu mogu biti prezadovoljni. Nisu dobili u prošlom kolu Luton ali to ne kvari utisak. Milvol je dosta bolji na domaćem nego na gostujućem terenu pa sa te strane treba očekivati...