Radnik
Rad
Napredak
Zvezda dobila Vojvodinu

Звезда је против Војводине дошла до 11. победе у низу, голове су постигли Бен и Гобељић - 2:0.

Све што је Војводина урадила на Маракани је покушај Ђуричина са седам, осам метара искоса, када је у надокнади првог полувремена шутирао поред гола.

До првог гола београдски црвено-бели су дошли после лоше избијене лопте штопера Новосађана, лопта је падала на пет метара од гола, Бен је ухватио волеј и "пробио" Роцкова у 18. минуту.

Потом је Павков у ситуацији један на један промашио зицер.

Mиодраг Гемовић је у 61. минуту направио несхватљив фаул за други жути картон, па је Звезда последњих пола сата играла са играчем више.

У 66. минуту је Марко Гобељић добио лопту на четрдесетак метара, повукао је напред, нико га није нападао, а онда је уследила бомба, лопта је бежала од голмана Роцкова и закопрцала се у мрежи - 2:0.

Црвена звезда – Војводина 2:0 (1:0)

Београд - Стадион: Рајко Митић. Гледалаца: . Судија: Петар Пипер. Помоћници: Павле Пипер и Немања Петровић. Жути картони: Милуновић, Петровић (Црвена звезда), Ђурић, Гемовић x2, Саничанин (Војводина). Црвени картон: Миодраг Гемовић (Војводина) у 61. минуту. Стрелци: 1:0 Мохамед Ел Фарду Бен у 18, 2:0 Марко Гобељић у 66. минуту.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Дегенек, Павков, Милуновић (од 77. Бабић), Петровић (од 66. Вулић), Николић, Родић, Гаврић (од 68. Вукановић), Јованчић, Бен, Гобељић. Тренер: Дејан Станковић.

ВОЈВОДИНА: Роцков, Деветак (од 49. Андрић), Саничанин, Топић, Дринчић, Ђурић, Мркаић (од 73. Зукић), Бојић (од 64. Ђуришић), Гемовић, Стојковић, Ђуричин. Тренер: Ненад Лалатовић.