Kozara
GradiŔka
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
31.08.2019 17:00 | Kozara | 2 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
Jedinstvo
BrÄko
|
|
Tekstilac
Derventa
|
31.08.2019 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Tekstilac | ||||||
ModriÄa Alfa
ModriÄa
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
31.08.2019 20:00 | ModriÄa Alfa | 0 : 2 | Krupa | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
31.08.2019 17:00 | Podrinje | 0 : 2 | Rudar Prijedor |
Sloboda (MG)
MrkonjiÄ Grad
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
31.08.2019 17:00 | Sloboda (MG) | 1 : 2 | LaktaŔi | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Omarska
Omarska
|
31.08.2019 17:00 | Sloga (S) | 1 : 4 | Omarska | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Borac (Å )
Å amac
|
31.08.2019 17:00 | Sloboda (NG) | 1 : 4 | Borac (Å ) | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
Polet 1926
Brod
|
31.08.2019 17:00 | Sloga (D) | 4 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Dubrave
Dubrave
|
31.08.2019 17:00 | Borac (KD) | 3 : 1 | Dubrave |
Sutjeska
FoÄa
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
31.08.2019 17:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
31.08.2019 17:00 | Drina | 2 : 1 | Famos |
LijevÄe
Nova Topola
|
|
Progres
Kneževo
|
31.08.2019 17:00 | LijevÄe | 1 : 5 | Progres | ||||||
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
Sloga
SaniÄani (RakeliÄi)
|
31.08.2019 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Sloga |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
31.08.2019 17:00 | Bratstvo | 5 : 3 | Podrinje |
Kozara
Turjak
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
31.08.2019 17:30 | Kozara | 6 : 0 | Crni vrh |
Ozrenski sokolovi
BoljaniÄ
|
|
Trebavac
Vranjak
|
31.08.2019 17:00 | Ozrenski sokolovi | 3 : 6 | Trebavac | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
31.08.2019 17:30 | Kladari Gornji | 2 : 0 | Mineral |
Lokanj
Lokanj
|
|
Borac
Osmaci
|
31.08.2019 17:00 | Lokanj | 3 : 1 | Borac |
Rudar
Kakanj
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
31.08.2019 16:30 | Rudar | 1 : 0 | Metalleghe BSI | ||||||
BuduÄnost
BanoviÄi
|
|
Zvijezda
GradaÄac
|
31.08.2019 16:30 | BuduÄnost | 5 : 0 | Zvijezda | ||||||
Bratstvo
GraÄanica
|
|
Goražde
Goražde
|
31.08.2019 16:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Goražde | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Äapljina
Äapljina
|
31.08.2019 16:30 | Olimpik | 1 : 0 | Äapljina | ||||||
OraŔje
OraŔje
|
|
Travnik
Travnik
|
31.08.2019 16:30 | OraŔje | 1 : 3 | Travnik |
Brekovica 78
Brekovica
|
|
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
|
31.08.2019 16:30 | Brekovica 78 | 1 : 0 | KrajiŔnik | ||||||
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Vitez
Bužim
|
31.08.2019 16:30 | PodgrmeÄ | 5 : 1 | Vitez | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Rudar
Han Bila
|
31.08.2019 16:30 | FK Vitez | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Iskra
Bugojno
|
31.08.2019 16:30 | Krajina | 1 : 0 | Iskra |
Sloga
TojÅ”iÄi
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
31.08.2019 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Bosna (K) | ||||||
Mladost
MaleÅ”iÄi
|
|
Priluk
Priluk
|
31.08.2019 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Priluk |
MoÅ”Äanica
Sarajevo
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
31.08.2019 16:30 | MoÅ”Äanica | 2 : 0 | Usora | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Igman
Ilidža
|
31.08.2019 16:30 | Famos | 1 : 0 | Igman |
Turbina
Jablanica
|
|
LjubuŔki
LjubuŔki
|
31.08.2019 16:30 | Turbina | 2 : 7 | LjubuŔki | ||||||
Brotnjo
Äitluk
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
31.08.2019 16:30 | Brotnjo | 1 : 0 | Sloga |
KljuÄ
KljuÄ
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
31.08.2019 16:30 | KljuÄ | 2 : 0 | Bratstvo | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Bajer 99
VelagiÄi
|
31.08.2019 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | Bajer 99 |
Sloga (P)
Prud
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
31.08.2019 16:30 | Sloga (P) | 4 : 1 | Sloga (T) |
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Mladost (K)
KikaÄi
|
31.08.2019 16:30 | Ingram | 1 : 1 | Mladost (K) |
Rudar
Breza
|
|
Napredak
Å ije
|
31.08.2019 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Napredak |
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Voždovac
Beograd
|
31.08.2019 20:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Voždovac | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
31.08.2019 18:45 | Vojvodina | 1 : 2 | Crvena zvezda | ||||||
MaÄva
Å abac
|
|
Radnik
Surdulica
|
31.08.2019 20:00 | MaÄva | 1 : 1 | Radnik |
Smederevo 1924
Smederevo
|
|
RFK GrafiÄar
Beograd
|
31.08.2019 17:00 | Smederevo 1924 | 1 : 2 | RFK GrafiÄar | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
BuduÄnost
Dobanovci
|
31.08.2019 19:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | BuduÄnost | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
31.08.2019 17:00 | Zemun | 1 : 0 | Kolubara | ||||||
RadniÄki (P)
Pirot
|
|
Trayal
KruŔevac
|
31.08.2019 17:00 | RadniÄki (P) | 2 : 1 | Trayal | ||||||
Kabel
Novi Sad
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
31.08.2019 16:00 | Kabel | 0 : 0 | OFK Žarkovo | ||||||
Dinamo
Vranje
|
|
Zlatibor
Äajetina
|
31.08.2019 17:00 | Dinamo | 0 : 0 | Zlatibor | ||||||
OFK BaÄka
BaÄka Palanka
|
|
SinÄeliÄ
Beograd
|
31.08.2019 19:00 | OFK BaÄka | 3 : 2 | SinÄeliÄ | ||||||
RadniÄki 1923
Kragujevac
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
31.08.2019 17:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 2 | Metalac |
Zeta
Golubovci
|
|
Rudar
Pljevlja
|
31.08.2019 16:30 | Zeta | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
31.08.2019 16:00 | Podgorica | 0 : 0 | Iskra | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
31.08.2019 16:30 | Kom | 1 : 1 | Sutjeska | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
31.08.2019 19:00 | OFK Petrovac | 0 : 3 | OFK Titograd | ||||||
BuduÄnost
Podgorica
|
|
Grbalj
RadanoviÄi
|
31.08.2019 16:30 | BuduÄnost | 3 : 2 | Grbalj |
Southampton
Southampton
|
|
Manchester United
Manchester
|
31.08.2019 13:30 | Southampton | 1 : 1 | Manchester United | ||||||
Chelsea
London
|
|
Sheffield United
Sheffield
|
31.08.2019 16:00 | Chelsea | 2 : 2 | Sheffield United | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Aston Villa
Birmingem
|
31.08.2019 16:00 | Crystal Palace | 1 : 0 | Aston Villa | ||||||
Leicester
Leicester
|
|
Bournemouth
Bournemouth
|
31.08.2019 16:00 | Leicester | 3 : 1 | Bournemouth | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Brighton
Brighton
|
31.08.2019 16:00 | Manchester City | 4 : 0 | Brighton | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Watford
Watford
|
31.08.2019 16:00 | Newcastle United | 1 : 1 | Watford | ||||||
West Ham
London
|
|
Norwich City
Norwich
|
31.08.2019 16:00 | West Ham | 2 : 0 | Norwich City | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
Liverpool
Liverpool
|
31.08.2019 18:30 | Burnley | 0 : 3 | Liverpool |
Osasuna
Pamplona (IruƱea)
|
|
Barcelona
Barcelona
|
31.08.2019 17:00 | Osasuna | 2 : 2 | Barcelona | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Deportivo AlavƩs
Vitoria-Gasteiz
|
31.08.2019 19:00 | Getafe | 1 : 1 | Deportivo AlavƩs | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
31.08.2019 19:00 | Levante | 2 : 0 | Real Valladolid | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
LeganƩs
LeganƩs
|
31.08.2019 21:00 | Real Betis | 2 : 1 | LeganƩs |
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
|
|
Mainz 05
Mainz
|
31.08.2019 15:30 | Bayern MĆ¼nchen | 6 : 1 | Mainz 05 | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
31.08.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 0 : 0 | Hoffenheim | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Paderborn
Paderborn
|
31.08.2019 15:30 | Wolfsburg | 1 : 1 | Paderborn | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Kƶln
Kƶln
|
31.08.2019 15:30 | Freiburg | 1 : 2 | Kƶln | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
31.08.2019 15:30 | Schalke 04 | 3 : 0 | Hertha BSC | ||||||
Union Berlin
Berlin
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
31.08.2019 18:30 | Union Berlin | 3 : 1 | Borussia Dortmund |
Milan
Milano
|
|
Brescia
Brescia
|
31.08.2019 18:00 | Milan | 1 : 0 | Brescia | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Napoli
Napoli
|
31.08.2019 20:45 | Juventus | 4 : 3 | Napoli |
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
31.08.2019 17:30 | Olympique Lyonnais | 1 : 1 | Bordeaux | ||||||
Angers
Angers
|
|
Dijon
Dijon
|
31.08.2019 20:00 | Angers | 2 : 0 | Dijon | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Amiens SC
Amiens
|
31.08.2019 20:00 | Toulouse | 2 : 0 | Amiens SC | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Montpellier
Montpellier
|
31.08.2019 20:00 | Nantes | 1 : 0 | Montpellier | ||||||
NƮmes
NƮmes
|
|
Brest
Brest
|
31.08.2019 20:00 | NƮmes | 3 : 0 | Brest |
Velež
Mostar
|
|
Radnik
Bijeljina
|
31.08.2019 17:00 | Velež | 0 : 1 | Radnik | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
31.08.2019 20:00 | ŽeljezniÄar | 5 : 2 | Sarajevo | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”iÄi
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
31.08.2019 17:00 | Zvijezda 09 | 0 : 0 | Å iroki Brijeg | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
|
|
Sloboda
Tuzla
|
31.08.2019 20:30 | Tuzla Siti | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
31.08.2019 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Zrinjski |
Travnik
Travnik
|
|
Zrinjski
Mostar
|
31.08.2019 13:00 | Travnik | 1 : 5 | Zrinjski | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
31.08.2019 11:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
31.08.2019 20:00 | Velež | 0 : 0 | Zvijezda 09 |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
31.08.2019 12:30 | Sarajevo | 4 : 2 | Bosna | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
UNIS
VogoÅ”Äa
|
31.08.2019 12:30 | IlijaÅ” | 5 : 0 | UNIS | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
31.08.2019 17:00 | Olimpik | 1 : 1 | ŽeljezniÄar |
ZSK 2013
Zenica
|
|
NK Vitez
Vitez
|
31.08.2019 12:30 | ZSK 2013 | 4 : 3 | NK Vitez | ||||||
ŽepÄe
ŽepÄe
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
31.08.2019 12:30 | ŽepÄe | 2 : 0 | Vis Simm Bau | ||||||
Romari
Vitez
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
31.08.2019 12:30 | Romari | 0 : 0 | Radnik | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Äelik
Zenica
|
31.08.2019 17:00 | Borac | 0 : 7 | Äelik |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloboda
Tuzla
|
31.08.2019 17:30 | Borac | 0 : 6 | Sloboda |
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
31.08.2019 17:30 | ŽeljezniÄar Sport Team | 2 : 3 | Rudar Prijedor |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
31.08.2019 10:00 | Sarajevo | 3 : 2 | Bosna | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
31.08.2019 10:00 | Igman | 1 : 3 | Slavija | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
UNIS
VogoÅ”Äa
|
31.08.2019 10:00 | IlijaÅ” | 1 : 0 | UNIS | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
31.08.2019 15:00 | Olimpik | 4 : 1 | ŽeljezniÄar |
ZSK 2013
Zenica
|
|
NK Vitez
Vitez
|
31.08.2019 10:00 | ZSK 2013 | 4 : 1 | NK Vitez | ||||||
ŽepÄe
ŽepÄe
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
31.08.2019 10:00 | ŽepÄe | 1 : 8 | Vis Simm Bau | ||||||
Romari
Vitez
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
31.08.2019 10:00 | Romari | 4 : 2 | Radnik |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloboda
Tuzla
|
31.08.2019 15:30 | Borac | 2 : 0 | Sloboda |
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
31.08.2019 10:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 5 : 2 | Borac | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
31.08.2019 10:00 | Tekstilac | 3 : 0 | ŽeljezniÄar |
Jedinstvo
BrÄko
|
|
Borac
Å amac
|
31.08.2019 10:00 | Jedinstvo | 8 : 2 | Borac | ||||||
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
31.08.2019 10:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | Sloboda |
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
Drinovci
Drinovci
|
31.08.2019 11:30 | LjubuŔki | 0 : 3 | Drinovci | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Å ujica
Å ujica
|
31.08.2019 17:30 | Troglav 1918 | 5 : 0 | Å ujica | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
KameŔnica
Podhum
|
31.08.2019 11:30 | PosuŔje | 3 : 2 | KameŔnica | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Blato
Ljuti Dolac
|
31.08.2019 11:30 | Sloga | 3 : 6 | Blato | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Grude
Grude
|
31.08.2019 11:30 | Å iroki Brijeg | 3 : 0 | Grude |
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
Drinovci
Drinovci
|
31.08.2019 10:00 | LjubuŔki | 4 : 0 | Drinovci | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Blato
Ljuti Dolac
|
31.08.2019 10:00 | Sloga | 0 : 5 | Blato | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Grude
Grude
|
31.08.2019 10:00 | Å iroki Brijeg | 1 : 2 | Grude |
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
31.08.2019 11:30 | ŽeljezniÄar Sport team | 2 : 1 | Borac | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
31.08.2019 11:30 | Tekstilac Kort | 3 : 0 | ŽeljezniÄar |
Drina
Zvornik
|
|
Iskra
Bugojno
|
31.08.2019 16:00 | Drina | 0 : 6 | Iskra |