3 : 0
3 : 0
Tim Ljubića vodi sa 2:0 protiv Sloge. Oba gola postigao je Fehratović. Prvi u 9. a drugi u 13. minuti.
20'
Napadač Ljubića Fehratović se raspucao. Za 20. minuta tri gola. Ljubić vodi sa 3:0.
20'
Utakmica završena
Kraj u Prnjavoru,Ljubić slavo sa 3-0
Ljubić - Sloga Srbac Prnjavor. Igralište: Borik. Sudija: Velimir Drinić (Modriča). Ljubić: Jovanović, radaković, Kojić, Jagodić, Žižak, Fehratović, Subić, Burgić, Grahovac, Radonjić Gajić. Na klupi: Davidović, Vasić, Kvakić, Savić, Jugović. Trener:Nikola Zeljković.
-20'
Sloga Srbac: Smiljanić, Ilić, Malbašić, Kopanja, Jokanović, Zuikanović, Pavlović, Aničić, Todorović, Kutić, Mirković. Na klupi: Berić, Ugren, Krejić, Grgec, L. Sember, O. Sember, maletić. Trener: Zoran Novaković.