XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
29.05.2019 17:00
Radnik
3 : 1
Krupa
Polufinale Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
6 : 0
Ljubić
Prnjavor
15.05.2019 17:00
Krupa
6 : 0
Ljubić
Radnik
Bijeljina
5 : 2
Jedinstvo
Žeravica
15.05.2019 17:00
Radnik
5 : 2
Jedinstvo
Polufinale Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo
Žeravica
1 : 1
Radnik
Bijeljina
17.04.2019 16:00
Jedinstvo
1 : 1
Radnik
Ljubić
Prnjavor
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
17.04.2019 16:00
Ljubić
0 : 1
Krupa
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Ljubić
Prnjavor
2 : 1
Borac(BL)
Banja Luka
14.11.2018 13:30
Ljubić
2 : 1
Borac(BL)
Skugrić 1964
Potpolje
0 : 3
Jedinstvo
Žeravica
14.11.2018 13:30
Skugrić 1964
0 : 3
Jedinstvo
Glasinac 2011
Sokolac
0 : 1
Radnik
Bijeljina
14.11.2018 13:30
Glasinac 2011
0 : 1
Radnik
Leotar
Trebinje
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
13.11.2018 13:30
Leotar
1 : 2
Krupa
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
2 : 2
Radnik
Bijeljina
10.10.2018 15:00
Sloga(GC)
2 : 2
Radnik
Sloga(D)
Doboj
1 : 2
Ljubić
Prnjavor
10.10.2018 15:00
Sloga(D)
1 : 2
Ljubić
Birač
Derventa
0 : 4
Leotar
Trebinje
10.10.2018 15:00
Birač
0 : 4
Leotar
Jedinstvo
Žeravica
2 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
10.10.2018 15:00
Jedinstvo
2 : 0
Sloboda
OFK Šekovići
Šekovići
1 : 4
Borac(BL)
Banja Luka
10.10.2018 15:00
OFK Šekovići
1 : 4
Borac(BL)
Skugrić 1964
Potpolje
5 : 4
Podrinje
Janja
10.10.2018 15:00
Skugrić 1964
5 : 4
Podrinje
Glasinac 2011
Sokolac
1 : 0
Kozara
Gradiška
10.10.2018 15:00
Glasinac 2011
1 : 0
Kozara
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 4
Krupa
Krupa na Vrbasu
10.10.2018 15:00
Rudar Prijedor
0 : 4
Krupa
1/16 FInala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Slaven
Dobrljin
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
12.09.2018 16:30
Slaven
1 : 1
Sloboda
Progres
Kneževo
0 : 5
Kozara
Gradiška
12.09.2018 16:30
Progres
0 : 5
Kozara
Borac(L)
Bosanski Lužani
0 : 7
Rudar Prijedor
Prijedor
12.09.2018 16:30
Borac(L)
0 : 7
Rudar Prijedor
Karanovac
Karanovac
0 : 3
Borac(BL)
Banja Luka
11.09.2018 17:00
Karanovac
0 : 3
Borac(BL)
Jedinstvo
Žeravica
3 : 1
Tekstilac
Derventa
12.09.2018 16:30
Jedinstvo
3 : 1
Tekstilac
Sloga(D)
Doboj
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
12.09.2018 16:30
Sloga(D)
1 : 0
Željezničar Sport Team
Mladost
Donja Slatina
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
12.09.2018 16:30
Mladost
0 : 1
Krupa
Skugrić 1964
Potpolje
3 : 1
Borac(KD)
Kozarska Dubica
12.09.2018 16:30
Skugrić 1964
3 : 1
Borac(KD)
Ljubić
Prnjavor
3 : 0
Sloga(S)
Srbac
12.09.2018 16:30
Ljubić
3 : 0
Sloga(S)
Han Pijesak
Han Pijesak
0 : 4
Podrinje
Janja
12.09.2018 16:30
Han Pijesak
0 : 4
Podrinje
Glasinac 2011
Sokolac
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
12.09.2018 16:30
Glasinac 2011
3 : 1
Slavija
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
11.09.2018 16:30
Sloga(GC)
1 : 1
Zvijezda 09
Sutjeska
Foča
0 : 3
Radnik
Bijeljina
11.09.2018 17:00
Sutjeska
0 : 3
Radnik
Leotar
Trebinje
1 : 0
Drina
Zvornik
11.09.2018 16:30
Leotar
1 : 0
Drina
OFK Šekovići
Šekovići
3 : 0
Stakorina
Čajniče
12.09.2018 16:30
OFK Šekovići
3 : 0
Stakorina
Birač
Derventa
16:30
16:30
Birač
:
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 8 korisnika