1 : 3
1 : 1
Izmena
U 70.minutu Prljetu je zamenio Joco Stokić, a Trivana Nemanja Kojić. Reč je o rokadama u redovima gostoju.
70.minut'
Šut na gol
Sjajna šansa za Nebojšu Prljetu u 65.minutu. Ipak, golman Dervenćana bio je siguran.
65.minut'
Gol. Gol. Gol. U 53.minutu predivan pogodak novajlije Obradova sa oko 20 metara, njegov drugi pogodak na utakmici za preokret Modriče.
53.minut'
Evo pogotka. Ovozimska akvizicija Modriče Ognjen Obradov šutirao je polusnažno iskosa sa desne strane, golman Pećić nije reagovao srećno i spretno,opta se od njega odbila u mrežu. Od 33.minuta nerešeno je, 1:1.
33.minut'
Šut na gol
Lep udarac Parmakovića u 18.minutu, lopta je preletela preko gola. Bilo je blizu nove egzekucije.
18.minut'
U sledećem napadu, domaćin stiže do prednosti. Strelac Nemanja Parmaković u 15.minutu.
15.minut'
Šut na gol
U 14.minutu Ozren Perić mogao je da načne "svoje", ali je Duško Pećić loptu skrenuo u korner.
14.minut'
Šut na gol
gor Stepančev je u 8.minutu centrirao sa leve strane, lopta je poletela sa dosta efea, pogodila je prečku i odbila se u polje. Dakle, gosti su bili blizu preimućstva.
8.minut'
Pećić, Marić, Jolović, Aljetić, Stupar, Perović, Maksimović, Duspara, Ćorić, Parmaković, Runić. Na klupi: Vugdalić, Reljić, Antonić, Ćirić, Malkić, Micić. Trener: Čedomir Ćulum
Simić, Obradov, Trivan, Pljevaljčić, Perić, Prljeta, Stepančev, Trifković, Lalić, M.Kojić, Ninković. Na klupi: Maslić, N.Kojić, Hara, Nikić, Radić, Stokić, Kuljanin. Trener: Dario Purić.
Baba marta nije saveznik fudbalera dva tima, pa meč u Derventi posmatra jedva 250 duša.
Žuti karton
Žuti karton za gostujuceg Mitra Trifkovića.
Žuti karton
Dragan Jolović pokosio Stefana Trivana, zaradio je žuti karton.
Šut na gol
Skraćeni korner u 30.minutu izveo je Trifković, ciljao je bliži ugao, a Pećić je u poslednjem trenutku intervenisao za novi korner gostujućeg tima.
Izmena
Rovitog Dušana Marića zamenio je Dušan Đekić.
Izveštač je "krstio" Đekića po drugi put. Ipak, radi se o Dejanu, a ne Dušanu.
Poluvreme u Derventi. Ostalo je 1:1.
Prosao je Trivan kroz odbranu kao kroz mladu travu i snažno šutirao, Pećić se nije dao iznenaditi.
Žuti karton
Prvotimac Tekstilca Boris Aljetić platio je cenu gruboj igri, zaradio je žuti karton.
Izmena
Dvostrukog strelca za Modriču Obradova zamenio je Kenta Hara.
Izmena
U istom minutu kod domaćih je Ljubiša Reljić u igri umesto Zlatka Duspare.
Šut na gol
Dragan Jolović je želeo da vrati loptu svom golmanu, gol je bio prazan, pa je Nebojša Runić sa gol - linije loptu izbio u polje.
Šut na gol
Umalo izjednačenje u 89.minutu kada je Miloš Perović izveo "slobodnjak", lopta se odbila od tzv.zivog zida i pogodila prečku.
Brz napad gostiju i odličan udarac Joce Stokića, Pećić salje loptu u korner.
1:3. Sve je uradio Japanac Kenta Hara, prosao po desnoj strani i loptu poslao u mrežu u 90.minutu.
Utakmica završena
Završeno u Derventi. Pobeda gostiju od 3:1. Pozdrav.
Sudije: Mario Jelić ( Banja Luka), Milan Dujaković ( Banja Luka) , Neboja Žugić ( Banja luka). Delegat: Vladan Simeunović (Bijeljina), Kontrolor: Dragiša Đurić (Bijeljina).