XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
01/02.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
01.10.2022 15:30
Slavija
3 : 2
Rudar Prijedor
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
0 : 1
Željezničar
Banja Luka
01.10.2022 15:30
Sloboda (MG)
0 : 1
Željezničar
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
5 : 1
Drina
Zvornik
01.10.2022 15:30
Zvijezda 09
5 : 1
Drina
Podrinje
Janja
1 : 2
Ljubić
Prnjavor
01.10.2022 15:30
Podrinje
1 : 2
Ljubić
Sloboda (NG)
Novi Grad
12.10.2022
15:00
Radnik
Bijeljina
12.10.2022 15:00
Sloboda (NG)
:
Radnik
Modriča
Modriča
0 : 0
Famos
Vojkovići
01.10.2022 15:30
Modriča
0 : 0
Famos
Omarska
Omarska
2 : 1
Sutjeska
Foča
01.10.2022 15:30
Omarska
2 : 1
Sutjeska
Kozara
Gradiška
1 : 0
Tekstilac
Derventa
01.10.2022 15:30
Kozara
1 : 0
Tekstilac
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 1
Laktaši
Laktaši
01.10.2022 15:30
Krupa
3 : 1
Laktaši
01.10.2022 17:53 (qwert)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Krupa 10 8 1 1 25
2 Zvijezda 09 10 7 1 2 22
3 Slavija 10 6 3 1 21
4 Sloboda (NG) 9 6 2 1 20
5 Laktaši 10 6 1 3 19
6 Sutjeska 10 6 1 3 19
7 Radnik 9 5 2 2 17
8 Željezničar 10 5 1 4 16
9 Rudar Prijedor 10 4 3 3 15
10 Famos 10 4 1 5 13
11 Kozara 10 3 3 4 12
12 Ljubić 10 3 1 6 10
13 Tekstilac 10 2 3 5 9
14 Podrinje 10 3 0 7 9
15 Sloboda (MG) 10 2 2 6 8
16 Drina 10 2 1 7 7
17 Omarska 10 2 1 7 7
18 Modriča 10 1 1 8 4

11.kolo
Sledeće kolo
05.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Laktaši
Laktaši
05.10.2022
15:00
Slavija
Istočno Sarajevo
05.10.2022 15:00
Laktaši
:
Slavija
Tekstilac
Derventa
05.10.2022
15:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
05.10.2022 15:00
Tekstilac
:
Krupa
Sutjeska
Foča
05.10.2022
15:00
Kozara
Gradiška
05.10.2022 15:00
Sutjeska
:
Kozara
Famos
Vojkovići
05.10.2022
15:00
Omarska
Omarska
05.10.2022 15:00
Famos
:
Omarska
Radnik
Bijeljina
05.10.2022
15:00
Modriča
Modriča
05.10.2022 15:00
Radnik
:
Modriča
Ljubić
Prnjavor
05.10.2022
15:00
Sloboda (NG)
Novi Grad
05.10.2022 15:00
Ljubić
:
Sloboda (NG)
Drina
Zvornik
05.10.2022
15:00
Podrinje
Janja
05.10.2022 15:00
Drina
:
Podrinje
Željezničar
Banja Luka
05.10.2022
15:00
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
05.10.2022 15:00
Željezničar
:
Zvijezda 09
Rudar Prijedor
Prijedor
05.10.2022
15:00
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
05.10.2022 15:00
Rudar Prijedor
:
Sloboda (MG)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 4 korisnika
Takmičenje prati 60 korisnika