Ilićka 01
Komnenić
33'
Paljani slavljem završili jesenji dio sezone, savladani Bilećani

Fudbaleri Romanije u meču poslednjeg 15. kola, jesenjeg dijela drugoligaškog "Istoka" savladali su danas u Palama ekipu Hercegovca iz Bileće sa 3:1 (0:1).

Nakon zaostatka u prvom poluvremenu 0:1 domaćine do slavlja predvode Bogdan Simanić golom u 47. minutu i dvostruki strijelac iskusni Marko Blagojević pogocima u 67. i 70. minuti, a u 34. strijelac za Bilećane bio je Rajko Komnenić.

Ekipe su igrale u sastavu:

ROMANIJA: Lazarević, Jovanović, Koroman (od 84. Stupar), Košarac, Simanić, Lukić, B. Cicović (od 88. Pandurević), Elek, N. Cicović, Blagojević (od 88. Trobok), Gluhović

HERCEGOVAC: Milanović, Biberdžić, Milivojević (od 46. Popadić (od 72. Puhalo)), Salatić, Starović, Milidragović, Ilić, Jokanović (od 22. Kešeljević), Komnenić, Đorđić

Posle prve polovine sezone paljanska "Vučica" nakon odigranih 15. utakmica sa skorom 8. pobjeda, dva remija i pet poraza nalazi se u konkurenciji 16. ekipa na petom mjestu sa 26. bodova koliko imaju i četvrti Bilećani, a prvoplasirano Jedinstvo iz Broca uknjižilo je 34 boda.

U sledećem 16 kolu, prvo u proljećnom dijelu sezone koje je na programu početkom marta izabranici Srećka Vuksanoviđa Doktora dočekaće ekipu Rudara iz Ugljevika.