3 : 2
0 : 1
Idealan centaršut Maljukana i Simanić čeka na tri metra i glavom je šalje u gol
90+4'
2:2 Romanija stiže do izjednačenja! Bio je uporan Borislav Cicović, izborio se pored Prodanoviića, centrirao, Zurovac imao loptu u rukama, ali mu ispada i poklanja gol Paljanima
87'
Opet Drašković izlazi na Lučića, šutira pored gola
83'
Žuti karton
Damjan Simović
Domaći traže penal nakon što je Simanić pao, Jelić mu pokazuje žuti karton za simuliranje
75'
Odmah u narednom napadu domaći dolaze do gola. Blagojević je izbacio Jovanovića koji trese mrežu Zurovca
69'
Šut na gol
Nemanja Lukić
Sjajan prodor Nemanje Lukića, Zurovac odlično brani
67'
2:0 vode gosti. Opet je pobjegao fenomenalni Drašković odbrani domaćih izašao 1 na 1 sa Lučićem i poslao loptu pored njega u gol
63'
Šut na gol
Dvije sjajne šanse na obje strane. Prvo je Lučić odbranio nogom šut Draškovića, uslijedila je kontra na drugoj strani Blagojević šutira pored gola
60'
Dobar napad gostiju iznenada. Sergej Prodanović šutira peavo u Lučića
54'
Ostalo
Romanija bolje otvara dugo poluvrijeme. U prilici je Simanić, Zurovac u kormer
51'
Gosti vode 1:0. Kljakić je brzo izveo aut za Draškovića koji se okreće i pogađa
40'
Šut na gol
Sjajan šut Nemanje Lukića sa više od 25 metara, još ljepša parada Turovca
29'
Šut na gol
Marko Maljukan
Nova odlična šansa za domaće. Marko Maljukan izblokitan u posljednji trenutak
24'
Sjajna šansa za Marka Blagojevića, probacio je loptu pored istrčalog Zurovca, ali ide lopta tik pored stative
17'
Ostalo
Odlično popunjene tribine. Bez šansi u prvih petnaestak minuta.
11'
Postava
Mladen Lučić(G) , Đorđe Jovanović , Strahinja Čvoro , Novica Elek , Marko Maljukan , Bogdan Simanić , Nemanja Lukić (K), Borislav Cicović , Marko Blagojević , Đorđe Stupar , Miloš Košarac , REZERVE Nikola Lazarević(G) , Miloš Koroman , Stefan Dubljević , Milan Trobok , Petar Blagojević , Viktor Gluhović ,
Protokol
Sudije: Mario Jelić (Banja Luka) [Glavni], Branimir Đermanović (Čelinac) [Pomoćnik],