XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Drina HE
Višegrad
2 : 1
Proleter
Dvorovi
07.03.2020 14:00
Drina HE
2 : 1
Proleter
Budućnost
Pilica
6 : 0
Milići
Milići
08.03.2020 14:00
Budućnost
6 : 0
Milići
Romanija
Pale
0 : 5
Leotar
Trebinje
08.03.2020 14:00
Romanija
0 : 5
Leotar
Glasinac 2011
Sokolac
2 : 1
Velež
Nevesinje
08.03.2020 14:00
Glasinac 2011
2 : 1
Velež
Drina
Zvornik
6 : 0
Stakorina
Čajniče
07.03.2020 14:00
Drina
6 : 0
Stakorina
Sutjeska
Foča
3 : 1
Mladost (G)
Gacko
07.03.2020 14:00
Sutjeska
3 : 1
Mladost (G)
Mladost (R)
Rogatica
4 : 1
Ilićka 01
Brčko
08.03.2020 14:00
Mladost (R)
4 : 1
Ilićka 01
Jedinstvo
Brodac
1 : 1
Famos
Vojkovići
08.03.2020 14:00
Jedinstvo
1 : 1
Famos
04.03.2020 10:35 (Predrag Nišić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Leotar 16 12 2 2 38
2 Drina 16 10 4 2 34
3 Famos 16 8 4 4 28
4 Milići 16 8 1 7 25
5 Romanija 16 8 1 7 25
6 Sutjeska 16 7 3 6 24
7 Velež 16 7 2 7 23
8 Mladost (G) 16 7 2 7 23
9 Glasinac 2011 16 7 1 8 22
10 Proleter 16 6 2 8 20
11 Budućnost 16 6 2 8 20
12 Stakorina 16 6 1 9 19
13 Jedinstvo 16 5 3 8 18
14 Drina HE 16 5 2 9 17
15 Ilićka 01 16 4 4 8 16
16 Mladost (R) 16 4 2 10 14

17.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo
Brodac
14:30
Drina HE
Višegrad
14:30
Jedinstvo
:
Drina HE
Famos
Vojkovići
14:30
Mladost (R)
Rogatica
14:30
Famos
:
Mladost (R)
Ilićka 01
Brčko
14:30
Sutjeska
Foča
14:30
Ilićka 01
:
Sutjeska
Mladost (G)
Gacko
14:30
Drina
Zvornik
14:30
Mladost (G)
:
Drina
Stakorina
Čajniče
14:30
Glasinac 2011
Sokolac
14:30
Stakorina
:
Glasinac 2011
Velež
Nevesinje
14:30
Romanija
Pale
14:30
Velež
:
Romanija
Leotar
Trebinje
14:30
Budućnost
Pilica
14:30
Leotar
:
Budućnost
Milići
Milići
14:30
Proleter
Dvorovi
14:30
Milići
:
Proleter
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

Predrag Nišić
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 35 korisnika