XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Policajac
Banja Luka
6 : 0
Nevesinje
Nevesinje
03.04.2021 15:00
Policajac
6 : 0
Nevesinje
1/2 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Nevesinje
Nevesinje
3 : 2
Glasinac
Sokolac
24.03.2021 18:30
Nevesinje
3 : 2
Glasinac
Čelinac
Čelinac
4 : 4
Policajac
Banja Luka
24.03.2021 18:30
Čelinac
4 : 4
Policajac
1/4 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Nevesinje
Nevesinje
9 : 2
Brod
Brod
13.03.2021 18:00
Nevesinje
9 : 2
Brod
Čelinac
Čelinac
8 : 0
Boračka
Gradiška
11.03.2021 20:00
Čelinac
8 : 0
Boračka
Policajac
Banja Luka
3 : 1
Željeznica
Trnovo
10.03.2021 16:00
Policajac
3 : 1
Željeznica
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Starčevica
Banja Luka
13.03.2021 17:00
Glasinac
3 : 0
Starčevica
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Nevesinje
Nevesinje
3 : 2
Ljubinje
Ljubinje
20.02.2021 19:00
Nevesinje
3 : 2
Ljubinje
Radnički
Novo Goražde
7 : 9
Željeznica
Trnovo
20.02.2021 19:00
Radnički
7 : 9
Željeznica
Kneževeo
Kbežebvo
5 : 5
Policajac
Banja Luka
20.02.2021 19:00
Kneževeo
5 : 5
Policajac
Starčevica
Banja Luka
9 : 7
Kotor Varoš
Kotor Varoš
20.02.2021 19:00
Starčevica
9 : 7
Kotor Varoš
studentr
Banjas Luka
4 : 7
Čelinac
Čelinac
20.02.2021 19:00
studentr
4 : 7
Čelinac
Brod
Brod
3 : 2
Ljubić
Prnjavor
20.02.2021 19:00
Brod
3 : 2
Ljubić
Dubica
Kozarska Dubica
3 : 6
Boračka
Gradiška
20.02.2021 19:00
Dubica
3 : 6
Boračka
Brčko Zdravlje
Brčko
3 : 4
Glasinac
Sokolac
20.02.2021 19:00
Brčko Zdravlje
3 : 4
Glasinac
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Ljubinje
Ljubinje
6 : 6
Leotar
Trebinje
16.02.2021 18:30
Ljubinje
6 : 6
Leotar
Kalinovik
Kalinovik
0 : 3
Nevesinje
Nevesinje
16.02.2021 18:30
Kalinovik
0 : 3
Nevesinje
Željeznica
Trnovo
7 : 6
Tango
Istočno Sarajevo
16.02.2021 18:30
Željeznica
7 : 6
Tango
Brčko Zdravlje
Brčko
4 : 3
Beli anđeo
Popovo polje
16.02.2021 18:30
Brčko Zdravlje
4 : 3
Beli anđeo
Starčevica
Banja Luka
9 : 9
Sokrates
Banja Luka
16.02.2021 18:30
Starčevica
9 : 9
Sokrates
Čelinac
Čelinac
6 : 3
Borac
Banja Luka
16.02.2021 18:30
Čelinac
6 : 3
Borac
studentr
Banjas Luka
9 : 3
Šampion
Laktaši
16.02.2021 18:30
studentr
9 : 3
Šampion
Kozara
Grtadiška
3 : 3
Boračka
Gradiška
16.02.2021 18:30
Kozara
3 : 3
Boračka
Dubica
Kozarska Dubica
5 : 4
Prijedor
Prijedor
16.02.2021 18:30
Dubica
5 : 4
Prijedor
Ljubić
Prnjavor
2 : 2
Obilić
Prnjavor
16.02.2021 18:30
Ljubić
2 : 2
Obilić
Viktorija
Ribnik
3 : 4
Policajac
Banja Luka
16.02.2021 18:30
Viktorija
3 : 4
Policajac
Derventa
Derventa
3 : 5
Brod
Brod
16.02.2021 18:30
Derventa
3 : 5
Brod
Kneževeo
Kbežebvo
4 : 3
Doboj
Doboj
16.02.2021 18:30
Kneževeo
4 : 3
Doboj
Glasinac
Sokolac
4 : 1
Ugljevik
Ugljevik
16.02.2021 18:30
Glasinac
4 : 1
Ugljevik
Radnički
Novo Goražde
9 : 6
Jahorina
Pale
16.02.2021 18:30
Radnički
9 : 6
Jahorina
1/32 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički
Novo Goražde
9 : 4
Rogatica
Rogatica
11.02.2021 18:00
Radnički
9 : 4
Rogatica
Dom sportova
Teslić
4 : 6
Brod
Brod
11.02.2021 18:00
Dom sportova
4 : 6
Brod
Kneževeo
Kbežebvo
5 : 4
Teslić
Teslić
11.02.2021 18:00
Kneževeo
5 : 4
Teslić
Radnik Siti
Bijeljina
5 : 7
Ugljevik
Ugljevik
11.02.2021 18:00
Radnik Siti
5 : 7
Ugljevik
Status
S. Papaz
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 1 korisnika