XS
SM
MD
LG
1/4 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Akademac
Trebinje
08.02.2023
16:15
Čelinac
Čelinac
08.02.2023 16:15
Akademac
:
Čelinac
Radnik MD Šop
Bijeljina
08.02.2023
21:00
Željeznica
Trnovo
08.02.2023 21:00
Radnik MD Šop
:
Željeznica
Borac
Banja Luka
08.02.2023
21:00
Medi. fakultet
Foča
08.02.2023 21:00
Borac
:
Medi. fakultet
Policajac
Banja Luka
08.02.2023
18:00
Derventa
Derventa
08.02.2023 18:00
Policajac
:
Derventa
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Akademac
Trebinje
4 : 1
Kalinovik
Kalinovik
25.01.2023 16:15
Akademac
4 : 1
Kalinovik
Medi. fakultet
Foča
7 : 3
Glasinac
Sokolac
25.01.2023 20:00
Medi. fakultet
7 : 3
Glasinac
Ugljevik
Ugljevik
2 : 7
Željeznica
Trnovo
01.02.2023 20:00
Ugljevik
2 : 7
Željeznica
Brod
Brod
1 : 5
Radnik MD Šop
Bijeljina
24.01.2023 19:00
Brod
1 : 5
Radnik MD Šop
Prijedor
Prijedor
1 : 6
Borac
Banja Luka
01.02.2023 19:00
Prijedor
1 : 6
Borac
Čelinac
Čelinac
8 : 1
Doboj
Doboj
17.01.2023 19:45
Čelinac
8 : 1
Doboj
Rudar Prijedor City
Prijedor
4 : 4
Policajac
Banja Luka
01.02.2023 17:45
Rudar Prijedor City
4 : 4
Policajac
Derventa
Derventa
6 : 3
Kotor Varoš
Kotor Varoš
25.01.2023 18:00
Derventa
6 : 3
Kotor Varoš
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Leotar
Trebinje
2 : 2
Akademac
Trebinje
30.11.2022 16:15
Leotar
2 : 2
Akademac
Medi. fakultet
Foča
4 : 2
Nevesinje
Nevesinje
07.12.2022 20:30
Medi. fakultet
4 : 2
Nevesinje
Tango
Istočno Sarajevo
1 : 5
Željeznica
Trnovo
24.11.2022 16:30
Tango
1 : 5
Željeznica
Glasinac
Sokolac
9 : 2
Young Boys
Zvornik
29.11.2022 21:00
Glasinac
9 : 2
Young Boys
Jahorina
Pale
3 : 3
Kalinovik
Kalinovik
23.11.2022 19:30
Jahorina
3 : 3
Kalinovik
Ugljevik
Ugljevik
8 : 3
Beli anđeo
Popovo polje
14.12.2022 20:00
Ugljevik
8 : 3
Beli anđeo
Rudar
Stanari
1 : 2
Doboj
Doboj
24.11.2022 19:10
Rudar
1 : 2
Doboj
Šampion
Laktaši
2 : 3
Policajac
Banja Luka
30.11.2022 20:00
Šampion
2 : 3
Policajac
Student
Banja Luka
0 : 5
Borac
Banja Luka
23.11.2022 16:45
Student
0 : 5
Borac
Čelinac
Čelinac
11 : 2
Sokrates
Banja Luka
22.11.2022 19:30
Čelinac
11 : 2
Sokrates
Rudar Prijedor City
Prijedor
10 : 5
Boračka
Gradiška
22.11.2022 20:30
Rudar Prijedor City
10 : 5
Boračka
Dubica
Kozarska Dubica
3 : 10
Prijedor
Prijedor
23.11.2022 17:30
Dubica
3 : 10
Prijedor
Kneževeo
Kbežebvo
4 : 6
Kotor Varoš
Kotor Varoš
23.11.2022 20:30
Kneževeo
4 : 6
Kotor Varoš
Derventa
Derventa
5 : 0
Jošavka
Čelinac
23.11.2022 21:00
Derventa
5 : 0
Jošavka
Imperija
Šamac
5 : 7
Radnik MD Šop
Bijeljina
01.12.2022 20:30
Imperija
5 : 7
Radnik MD Šop
Brod
Brod
6 : 0
Obilić
Prnjavor
23.11.2022 20:00
Brod
6 : 0
Obilić
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dom sportova
Brod
2 : 6
Imperija
Šamac
09.11.2022 17:30
Dom sportova
2 : 6
Imperija
Young Boys
Zvornik
8 : 5
Brčko Zdravlje
Brčko
17.11.2022 19:30
Young Boys
8 : 5
Brčko Zdravlje
Akademac
Trebinje
4 : 4
Ljubinje
Ljubinje
09.11.2022 18:00
Akademac
4 : 4
Ljubinje
Radnički
Novo Goražde
2 : 2
Medi. fakultet
Foča
09.11.2022 19:00
Radnički
2 : 2
Medi. fakultet
Student
Banja Luka
5 : 2
Viktorija
Ribnik
10.11.2022 17:00
Student
5 : 2
Viktorija
Čelinac
Čelinac
11 : 2
Starčevica
Banja Luka
10.11.2022 20:20
Čelinac
11 : 2
Starčevica
Derventa
Derventa
4 : 3
Teslić
Teslić
09.11.2022 21:00
Derventa
4 : 3
Teslić
Gradiška
Gradiška
4 : 7
Rudar Prijedor City
Prijedor
10.11.2022 19:00
Gradiška
4 : 7
Rudar Prijedor City
Šampion
Laktaši
7 : 4
Ljubić
Prnjavor
16.11.2022 19:00
Šampion
7 : 4
Ljubić
Status
S. Papaz
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 1 korisnika