XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga
Doboj
27 : 26
Leotar
Trebinje
05.09.2021 17:00
Sloga
27 : 26
Leotar
1/2 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga
Doboj
28 : 27
Borac M:TEL
Banja Luka
04.09.2021 18:00
Sloga
28 : 27
Borac M:TEL
Jedinstvo 2015
Brčko
24 : 35
Leotar
Trebinje
04.09.2021 20:00
Jedinstvo 2015
24 : 35
Leotar
1/4 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kozara
Gradiška
25 : 38
Borac M:TEL
Banja Luka
26.05.2021 18:00
Kozara
25 : 38
Borac M:TEL
Derventa
Derventa
31 : 48
Sloga
Doboj
26.05.2021 18:00
Derventa
31 : 48
Sloga
Jedinstvo 2015
Brčko
25 : 21
Lokomotiva
Brčko
26.05.2021 19:00
Jedinstvo 2015
25 : 21
Lokomotiva
Leotar
Trebinje
26 : 21
ORK Borac
Banja Luka
26.05.2021 18:00
Leotar
26 : 21
ORK Borac
Treće pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo 2015
Brčko
34 : 22
Glasinac
Sokolac
28.04.2021 20:00
Jedinstvo 2015
34 : 22
Glasinac
ORK Borac
Banja Luka
41 : 23
Sloga
Prnjavor
28.04.2021 17:30
ORK Borac
41 : 23
Sloga
Kozara
Gradiška
10 : 0
Prijedor
Prijedor
28.04.2021 18:00
Kozara
10 : 0
Prijedor
Drugo pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Višegrad
Višegrad
27 : 30
Jedinstvo 2015
Brčko
17.03.2021 18:00
Višegrad
27 : 30
Jedinstvo 2015
Sloga
Prnjavor
38 : 37
Bijeljina
Bijeljina
17.03.2021 18:30
Sloga
38 : 37
Bijeljina
Mladost
Banja Luka
29 : 30
Kozara
Gradiška
17.03.2021 16:30
Mladost
29 : 30
Kozara
Prijedor
Prijedor
34 : 24
Kotor Varoš
Kotor Varoš
17.03.2021 18:00
Prijedor
34 : 24
Kotor Varoš
ORK Borac
Banja Luka
29 : 23
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
17.03.2021 16:30
ORK Borac
29 : 23
Kozara Mlijekoprodukt
Prvo pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čelinac
Čelinac
19 : 32
ORK Borac
Banja Luka
28.03.2021 20:30
Čelinac
19 : 32
ORK Borac
Hercegovina
Nevesinje
24 : 30
Višegrad
Višegrad
27.02.2021 17:30
Hercegovina
24 : 30
Višegrad
Srednjoškolac
Novi Grad
19 : 31
Prijedor
Prijedor
27.02.2021 18:30
Srednjoškolac
19 : 31
Prijedor
Teslić
Teslić
35 : 40
Kotor Varoš
Kotor Varoš
27.02.2021 20:00
Teslić
35 : 40
Kotor Varoš
Bijeljina
Bijeljina
33 : 27
Drina
Zvornik
28.02.2021 13:30
Bijeljina
33 : 27
Drina
Srbac
Srbac
27 : 35
Mladost
Banja Luka
28.02.2021 17:30
Srbac
27 : 35
Mladost
Kozara
Gradiška
44 : 28
Kaluđer
Banja Luka
28.02.2021 19:30
Kozara
44 : 28
Kaluđer
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
36 : 17
Laktaši
Laktaši
01.03.2021 21:00
Kozara Mlijekoprodukt
36 : 17
Laktaši
Sloga
Prnjavor
58 : 18
ORK Sava Brod 2019
Brod
21.02.2021 19:00
Sloga
58 : 18
ORK Sava Brod 2019
Status
Nenad Vasić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 6 korisnika
Takmičenje prati 11 korisnika