XS
SM
MD
LG
1/4 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dubica
Kozarska Dubica
3 : 7
Akademac
Trebinje
24.01.2024 20:00
Dubica
3 : 7
Akademac
Imperija
Å amac
5 : 9
Brod
Brod
30.01.2024 20:00
Imperija
5 : 9
Brod
Čelinac
Čelinac
3 : 4
Radnik MD Å op
Bijeljina
03.02.2024 19:00
Čelinac
3 : 4
Radnik MD Å op
Tango
Istočno Sarajevo
9 : 1
Borac
Banja Luka
08.02.2024 20:30
Tango
9 : 1
Borac
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dubica
Kozarska Dubica
7 : 5
Å ampion
LaktaŔi
16.12.2023 21:00
Dubica
7 : 5
Å ampion
Viktorija
Ribnik
2 : 5
Borac
Banja Luka
31.01.2024 20:00
Viktorija
2 : 5
Borac
Čelinac
Čelinac
6 : 1
Starčevica
Banja Luka
13.12.2023 19:30
Čelinac
6 : 1
Starčevica
Brod
Brod
11 : 4
Policajac
Banja Luka
14.12.2023 19:00
Brod
11 : 4
Policajac
Imperija
Å amac
10 : 6
Rudar
Stanari
14.12.2023 20:00
Imperija
10 : 6
Rudar
Radnički
Novo Gortažde
1 : 6
Radnik MD Å op
Bijeljina
13.12.2023 17:00
Radnički
1 : 6
Radnik MD Å op
Jahorina
Pale
4 : 7
Tango
Istočno Sarajevo
14.12.2023 18:00
Jahorina
4 : 7
Tango
Medi. fakultet
Foča
2 : 3
Akademac
Trebinje
13.12.2023 20:00
Medi. fakultet
2 : 3
Akademac
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Srbac
Srbac
6 : 9
Borac
Banja Luka
29.11.2023 18:00
Srbac
6 : 9
Borac
Student
Banja Luka
5 : 6
Policajac
Banja Luka
06.12.2023 16:30
Student
5 : 6
Policajac
Viktorija
Ribnik
9 : 3
Rudar Prijedor City
Prijedor
06.12.2023 19:30
Viktorija
9 : 3
Rudar Prijedor City
Dubica
Kozarska Dubica
10 : 5
Obilić
Prnjavor
30.11.2023 19:30
Dubica
10 : 5
Obilić
Å ampion
LaktaŔi
2 : 2
GradiŔka
GradiŔka
30.11.2023 21:00
Å ampion
2 : 2
GradiŔka
Starčevica
Banja Luka
6 : 0
Kneževo
Kneževo
03.12.2023 19:30
Starčevica
6 : 0
Kneževo
Čelinac
Čelinac
9 : 4
Derventa
Derventa
05.12.2023 19:30
Čelinac
9 : 4
Derventa
Brod
Brod
3 : 2
Doboj
Doboj
04.12.2023 20:00
Brod
3 : 2
Doboj
Imperija
Å amac
10 : 5
Ugljevik
Ugljevik
05.12.2023 20:00
Imperija
10 : 5
Ugljevik
Beli anđeo
Popovo polje
1 : 3
Radnik MD Å op
Bijeljina
30.11.2023 19:00
Beli anđeo
1 : 3
Radnik MD Å op
Jahorina
Pale
7 : 3
Željeznica
Trnovo
29.11.2023 19:00
Jahorina
7 : 3
Željeznica
Tango
Istočno Sarajevo
7 : 5
Kalinovik
Kalinovik
30.11.2023 17:30
Tango
7 : 5
Kalinovik
Medi. fakultet
Foča
8 : 6
Nevesinje
Nevesinje
29.11.2023 20:00
Medi. fakultet
8 : 6
Nevesinje
Akademac
Trebinje
6 : 4
Ljubinje
Ljubinje
06.12.2023 16:00
Akademac
6 : 4
Ljubinje
Radnički
Novo Gortažde
9 : 6
Young Boys
Zvornik
29.11.2023 18:00
Radnički
9 : 6
Young Boys
Rudar
Stanari
5 : 5
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
07.12.2023 19:00
Rudar
5 : 5
Kotor VaroÅ”
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Srbac
Srbac
8 : 4
Kozara
GrtadiŔka
16.11.2023 18:00
Srbac
8 : 4
Kozara
Prijedor
Prijedor
2 : 4
Rudar Prijedor City
Prijedor
20.11.2023 17:30
Prijedor
2 : 4
Rudar Prijedor City
Å ampion
LaktaŔi
7 : 7
Ljubić
Prnjavor
23.11.2023 21:00
Å ampion
7 : 7
Ljubić
JoŔavka
Čelinac
1 : 2
Student
Banja Luka
09.11.2023 20:20
JoŔavka
1 : 2
Student
Starčevica
Banja Luka
6 : 6
Sokrates
Banja Luka
21.11.2023 21:00
Starčevica
6 : 6
Sokrates
Teslić
Teslić
8 : 8
Rudar
Stanari
15.11.2023 19:30
Teslić
8 : 8
Rudar
Brčko Zdravlje
Brčko
4 : 6
Imperija
Å amac
23.11.2023 20:00
Brčko Zdravlje
4 : 6
Imperija
Brod
Brod
3 : 0
Dom sportova
Teslić
16.11.2023 20:00
Brod
3 : 0
Dom sportova
Zahumlje
Trebinje
2 : 3
Akademac
Trebinje
15.11.2023 17:00
Zahumlje
2 : 3
Akademac
Rudo
Rudo
2 : 3
Radnički
Novo Gortažde
15.11.2023 19:00
Rudo
2 : 3
Radnički
Medi. fakultet
Foča
4 : 2
ViŔegrad
ViŔegrad
15.11.2023 21:45
Medi. fakultet
4 : 2
ViŔegrad
Glasinac
Sokolac
3 : 6
Tango
Istočno Sarajevo
16.11.2023 20:30
Glasinac
3 : 6
Tango
Status
Predrag NiÅ”ić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 1 korisnika