Odličnu priliku za gol nisu realizovali domaći.
28'
Šansa za Slaviju, Arbinja tuče glavom pored gola.
27'
Samo što se pošlo sa centra 2:0. Golman Slavije je želio da izbaci loptu, ali je to uradio loše, pa je ona došla do domaćeg igrača i poslao je on u mrežu.
6'
Nakon kornera Sloboda trese mrežu Slavije.
5'
Postava
Đorđe Vuković(G) , Ilija Danilović , Luka Bobić , Ljubiša Nikodinović , Predrag Zekanović , Timar Demar Lewis , Duško Mitrić (K), Juan Jose Fontemachi , Vasilije Jotić , Milan Nenad , Danko Radić , REZERVE Dušan Travar(G) , Srđan Đukanović , Siniša Lazendić , Ognjen Soldat , Pero Vučković , Aynar Eshba , Luka Jakešević , Marko Babić , Aleksandar Gavrić ,
Postava
Nino Nedžibović(G) , Stefan Arbinja , Amar Beširević , Goran Popović (K), Nemanja Čvoro , Petar Dabić , Nikola Bjeloš , Đorđe Avdalović , Vladan Mandić , Mahir Karić , Sergej Tomić , REZERVE Amar Sirćo(G) , Vasilije Gojković , Benjamin Križevac , Luka Aškraba , Slobodan Vučinić , Edhem Šupuk , Stefan Radaković , Lazar Stjepić ,
Protokol
Stadion: Luke. Sudije: Vojislav Vuković (Brčko) [Glavni], Njegoslav Bošković (Bijeljina) [Pomoćnik], Dragan Matović (Bijeljina) [Pomoćnik],
Zaslužen trijumf Slobode

Igrači iz Istočnog Sarajeva nastavljaju sa slabim igrama i lošim rezultatima.

Na gostovanju u Mrkonjić Gradu poraženi su već nakon devet minuta, kada su domaći došli do 2:0.

Prvo je Fontemaći u 6. minuti kaznio odbranu gostiju, da bi golman Slavije Nino Nedžibović lošim ispucavanjem domaćinu poklonio drugi gol.

Nakon što je golman Slavije loptu ''ispucao'' ona je došla do Ljubiše Nikodinovića i on je već u 8. minuti postavio konačan rezultat.

U nastavu su i jedni i drugi imali po dvije prilike, ali ih nisu iskoristili, pa su bodovi ostali timu iz Mrkonjić Grada. Potpuno zasluženo.

Na drugoj strani Slavija će u narednim danima morati naći uzroke i potražiti rješenje za slabije igre i rezultate.

Sloboda – Slavija 2:0 (2:0)

Mrkonjić Grad. Stadion: Luke. Gledalaca: 200. Sudije: Vojislav Vuković (Brčko) [Glavni], Njegoslav Bošković (Bijeljina) [Pomoćnik], Dragan Matović (Bijeljina) [Pomoćnik], Strijelci: Juan Jose Fontemachi 6', Ljubiša Nikodinović 8', [Sloboda (Mrkonjić Grad)]; Žuti kartoni: Timar Demar Lewis 60', Duško Mitrić 61', Dušan Travar 68', [Sloboda (Mrkonjić Grad)]; Stefan Arbinja 53', Nemanja Čvoro 85', [Slavija (Ist. Sarajevo)];

Sloboda: Đorđe Vuković (G) (68. Dušan Travar), Ilija Danilović , Luka Bobić , Ljubiša Nikodinović (74. Siniša Lazendić), Predrag Zekanović , Timar Demar Lewis (68. Marko Babić), Duško Mitrić (K) (84. Luka Jakešević), Juan Jose Fontemachi , Vasilije Jotić , Milan Nenad , Danko Radić

Slavija: Nino Nedžibović (G) , Stefan Arbinja (66. Stefan Radaković), Amar Beširević , Goran Popović (K) , Nemanja Čvoro , Petar Dabić (82. Lazar Stjepić), Nikola Bjeloš (82. Slobodan Vučinić), Đorđe Avdalović (45. Benjamin Križevac), Vladan Mandić , Mahir Karić (85. Edhem Šupuk), Sergej Tomić