XS
SM
MD
LG

27.04.2019 17:00 Široki Brijeg : Krupa
27.04.2019 20:00 Sloboda : Željezničar
27.04.2019 17:00 Mladost : Zrinjski
27.04.2019 17:00 Radnik : Sarajevo
27.04.2019 17:00 Čelik : GOŠK
29.04.2019 17:00 Tuzla Siti : Zvijezda 09

30.03.2019 15:00 Željezničar Sport Team : Modriča
30.03.2019 15:00 Rudar Prijedor : Slavija
30.03.2019 15:00 Podrinje : Sloboda
30.03.2019 15:00 Tekstilac : Sloga
30.03.2019 15:00 Borac : Drina
30.03.2019 15:00 Kozara : Sutjeska

30.03.2019 15:00 Borac : Karanovac
31.03.2019 15:00 Sloga(T) : Omarska
30.03.2019 15:00 Sloga(S) : Sloga(D)
30.03.2019 15:00 Proleter : Sloboda
30.03.2019 15:00 Laktaši : Mladost
31.03.2019 15:00 Ozren : Dubrave
31.03.2019 15:00 Vranjak : Jedinstvo
30.03.2019 15:00 Polet 1926 : Ljubić

31.03.2019 15:30 Glasinac 2011 : Velež
30.03.2019 15:30 Famos : Ilićka 01
31.03.2019 15:30 Stakorina : Leotar
30.03.2019 15:30 Jedinstvo(Bč) : Bratstvo
31.03.2019 15:30 Proleter : Jedinstvo(Br)
30.03.2019 15:30 Guber : Mladost(G)
30.03.2019 15:30 Budućnost : Mladost(R)
30.03.2019 15:30 Drina HE : Sloga Junajted

30.03.2019 15:30 Velež : TOŠK
30.03.2019 15:30 Jedinstvo : Slaven
30.03.2019 15:30 Čapljina : Rudar
30.03.2019 15:30 Bosna : Orašje
30.03.2019 15:30 Bratstvo : Vitez
30.03.2019 15:30 Novi Travnik : Igman
30.03.2019 15:30 Metalleghe BSI : Goražde
30.03.2019 15:30 Zvijezda : Olimpik

01.04.2019 21:00 Arsenal : Newcastle United
30.03.2019 16:00 Brighton : Southampton
30.03.2019 16:00 Burnley : Wolverhampton
31.03.2019 15:05 Cardiff City : Chelsea
30.03.2019 16:00 Crystal Palace : Huddersfield Town
30.03.2019 13:30 Fulham : Manchester City
30.03.2019 16:00 Leicester : AFC Bournemouth
31.03.2019 17:30 Liverpool : Tottenham Hotspur
30.03.2019 16:00 Manchester United : Watford
30.03.2019 18:30 West Ham United : Everton

31.03.2019 00:00 Deportivo Alavés : Atlético Madrid
31.03.2019 00:00 Barcelona : Espanyol
31.03.2019 00:00 Celta de Vigo : Villarreal
31.03.2019 00:00 Getafe : Leganés
31.03.2019 00:00 Sevilla : Valencia
31.03.2019 00:00 Girona : Athletic Club
31.03.2019 00:00 Rayo Vallecano : Real Betis
31.03.2019 00:00 Levante : Eibar
31.03.2019 00:00 Real Madrid : Huesca
31.03.2019 00:00 Real Valladolid : Real Sociedad

29.03.2019 20:30 Hoffenheim : Bayer Leverkusen
30.03.2019 15:30 Borussia Dortmund : Wolfsburg
30.03.2019 18:30 RB Leipzig : Hertha BSC
31.03.2019 18:00 Eintracht : Stuttgart
30.03.2019 15:30 Werder : Mainz 05
31.03.2019 15:30 Hannover 96 : Schalke 04
30.03.2019 15:30 Freiburg : Bayern
30.03.2019 15:30 Fortuna : Borussia Mönchengladbach
30.03.2019 15:30 Nürnberg : Augsburg

31.03.2019 12:30 Parma : Atalanta
29.03.2019 20:30 Chievo : Cagliari
30.03.2019 18:00 Juventus : Empoli
30.03.2019 15:00 Udinese : Genoa
31.03.2019 20:30 Internazionale : Lazio
30.03.2019 20:30 Sampdoria : Milan
31.03.2019 18:00 Bologna : Sassuolo
31.03.2019 15:00 Frosinone : SPAL
31.03.2019 15:00 Fiorentina : Torino
31.03.2019 15:00 Roma : Napoli

31.03.2019 15:00 Amiens SC : Bordeaux
31.03.2019 15:00 Dijon : Nice
30.03.2019 17:00 Olympique Marseille : Angers
31.03.2019 15:00 Monaco : Caen
03.04.2019 19:00 Montpellier : Guingamp
31.03.2019 17:00 Nantes : Lille
29.03.2019 20:45 Rennes : Olympique Lyonnais
31.03.2019 15:00 Saint-Étienne : Nîmes
03.04.2019 19:00 Strasbourg : Reims
31.03.2019 21:00 Toulouse : PSG

17.03.2019 21:00 Krka 62 : 59 Petrol Olimpija
15.03.2019 18:00 Cedevita 94 : 80 Mornar
16.03.2019 17:00 FMP 73 : 72 Partizan NIS
17.03.2019 17:00 Igokea 100 : 82 Zadar
16.03.2019 19:00 Crvena zvezda MTS 100 : 76 Mega Bemax
17.03.2019 19:00 Budućnost VOLI 91 : 82 Cibona

0:0
Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Pomoćnici: Đorđe Grubačić (I. Sarajevo), Nemanja Vujadin (I. Sarajevo). Četvrti sudija: Vladimir Drinić (Modriča). Posmatrač suđenja: Dalibor Drašković (I. Sarajevo). Delegat: Nemanja Kulina (I. Sarajevo).
0:0
Sudija: Mario Jelić (Banjaluka). Pomoćnici: Branimir Đermanović (Čelinac), Nebojša Žugić (Banjaluka).Četvrti sudija: Vosjilav Vuković (Banjaluka). Kontrolor suđenja: Radiša Vrhovac (Laktaši). Delegat: Nikola Vezmar (Gradiška).
0:0
Sudija: Danko Butulija (Trebinje). Pomoćnici: Strahiinja Vuković (Trebinje), Davor Vukašinović (Rogatica). Četvrti sudija: Jovo Karić (Trebinje). Kontrolor: Dejan Radiša (Banjaluka). Delegat: Vladan Simeunović (Bijeljina).
0:0
Sudija: Velibor Gigović (Gradiška). Pomoćnici: Božidar Rustić (Trebinje), Dragan Keranović (Prijedor), Četvrti sudija: Bojan Panić (Gradiška). Kontrolor: Predrag Stankić (Bijeljina). Delegat: Dragan Aničić.
0:0
Sudija: Zoran Grbić (Prijedor). Pomoćnici: Radislav Kačavenda (Gradiška), Bojan Maksimović (Modriča). Četvrti sudija. Luka Bilbija (Prijedor). Kontrolor suđenja: Radoslav Vukasović (Trebinje). Delegat: Dragomir Đajić (I. Sarajevo).
John500 je podelio utakmicu
sve pohvale za praćenje omladinskih liga...svaka čast